Новак
Лого MLB Chicago Cubs Cubs Game Meanger Sling Rankpack

Лого MLB Chicago Cubs Cubs Game Meanger Sling Rankpack

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.84

Покажете им на сите за кои се вкорени на денот на играта каде и да одите со ранецот на логото Чикаго Кобс. Изработено е од полиестер во стилска сива боја и има истакнато везено лого на тимот на предната страна. Внатре има повеќе џебови за да можете да ги организирате вашите додатоци и има лента за над-рамо за лесно носење. Ранецот за менување на играта MLB е погоден за училиште или за светло за патување. Лого MLB Chicago Cubs Cubs Changer Game Sling Bandpace : Официјално лиценциран ранец на MLB. Везено тимско лого и име. Повеќе џебови. Каиш преку рамо. Стилска сива ткаенина. Димензии : 11 "x 4" x 17 ". Полиестер материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сега можете да ги стопирате пожарите на вашите Chicago Cubs случајни! Оваа запалка на Зипо има смела графика н

Скитзните ленти и опрема за вентилатори се официјално лиценцирани Тие се отпорни на пот, истегнати и ис�

Покажете го вашиот тимски дух каде и да одите кога ќе го имате овој возбудлив Wincraft 5.5 ”X 7,75” Fan Pack MultiUse Fan D

Овој тим елф е испратен од Северен Пол за да ви помогне да ringвоните на празниците и да се расположи за ва�

Навидете се за вашиот омилен тим и празниците со Topperscot од Boelter Brands Дрвени навивачки украси за ирваси...

Овие украси за празнични празнични украси се сигурни дека ќе облечат каква било декорација за празници

Худ и ракави во живописни тимски бои Дизајнирано со затворање на вратот на Велкро и со лесно вклопување

Оваа уникатна бејзбол лига лиценцирана од бејзбол лилјак во форма на заби во форма на лилјак ќе создаде

Извадете ја лојалноста на вашиот тим на вода со ова уникатно, висококвалитетно знаме со брод од Фремонт

Покажете го вашиот тимски дух каде и да одите кога ќе го имате овој возбудлив Wincraft 5.5 ”X 7,75” Fan Pack MultiUse Fan D

Официјално лиценциран Jerseyерси на кучиња MLBPA Вашето домашно милениче ќе стане обожавател #1 со ова милени

Покажете ја вашата страст кон вашиот омилен тим како вашиот PUP Sports оваа елегантна прицврстувачка качулк

Двострајниот држач за значка што може да се повлече го одликува вашиот тим од предната и назад Во клипот

Scroll