Новак
Изедначи ултра тенки влошки со флексибили, незнаени, редовни, големина

Изедначи ултра тенки влошки со флексибили, незнаени, редовни, големина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 136.80

Е изедначи ултра тенки влошки со флексибили, престанува да протекува до 8 часа со помош на три слоја на заштита. Овие Maxi влошки имаат слој за дишење на кожата што ви овозможува да останете свежи и суви, обезбедувајќи ви со цел ден удобност. Абсорбенталното јадро ви овозможува 8 часа загрижена заштита и има засилен слој на памук што ја намалува влагата за здрава кожа. Овие ултра тенки влошки со крилја доаѓаат индивидуално завиткани за удобен и дискретен пристап во чантата, торба за теретана или козметичка кеса. Еднакви максични влошки имаат многу квалитети кои ви помагаат да имате удобен и здрав период. Едноставниот избор за периоди е еднаков на макси-влошките со флексибили, редовно. Создавањето на вистинските здравствени одлуки може да биде предизвик. Со целосен спектар на производи и едноставни решенија, еднаков ви овозможува да се грижите за вашето семејство со доверба. Системот за подобрување на памукот DRI-Fit нуди ново ниво на удобност, заштита и здравје на кожата. Подобрената површина со врежана памучна перница ја подобрува удобноста со намалување на контакт со кожата. Супер апсорбирачкото јадро апсорбира во секунди за да помогне во спречувањето на истекување. Памук ја засили површината на влагата за да се намали непријатноста на кожата. Тенки, флексибилен дизајн кој се движи со вас за да ви помогне да бидете заштитени. Чуварот на мирис помага да се спречи формирање на мириси. Флекси-кринците му помагаат на вашата подлога да остане на место и помага да се спречат страничните протекувања; Лепилото помага да се задржи подлогата да не се менува; Индивидуално завиткани за ваша погодност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Flirty Tankini Top од Gloria Vanderbilt има ласкава peplum hel и бујна цветен принт Отстранливи ленти значат повеќе линии на �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно Ме�

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор...

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Scroll