Новак
Pioneer Woman Frontier Rose Rose Ruffle Trim Fabric PlaceMats, повеќебојни, парче

Pioneer Woman Frontier Rose Rose Ruffle Trim Fabric PlaceMats, повеќебојни, парче

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 640.00

Додадете допир на граничниот живот во вашиот дом со шармот во земјата и Фармхаус Флер на пионерската жена. Практичните и прилично гроздобер флорали и мешани обрасци во разни нијанси сигурно ќе додадат шарени детали во вашиот декор. Создадете добредојдена сцена за семејството и гостите исто така и со Pioneer Woman. Заштитете ја вашата табела и создадете посебен простор за секој член на семејството со пионерската жена граница роза цветни пласмати. Овој сет од 4 Place Mats има различни обрасци и текстури кои придонесуваат за секојдневно, домашно чувство на вашата табела, додека се осигурате дека ќе ја заштитите завршницата на табелата. Прекрасен кластер на рози на позадина на Трелис и сина цветна шема на бела позадина се одделени со акцент на црвена грбона лента, додека пласматите се завршени со бело цветно на сина позадина, разгалена страна. Додадете задоволство на вашите собири за оброк со овие прекрасни пласмани. Овие 60% памук и 40% полиестерски пласмати (ексклузивно за декорација) лесно се грижат, едноставно машинско миење кога пласматите ќе станат извалкани. Пронајдени исклучиво во Вол-Март и Вол-; Направете, сервирајте, креирајте, измешајте и совпаѓајте го целиот дом со комплетната колекција на Pioneer Woman. Додава добредојден, сел-шик изглед на вашата кујна декор. Дизајнирано да се меша и да се совпаѓа со сите модели на жени на Пионер. Вклучува 4 плакати. Мерки 14 "W x 20" l. Мешавина од памук/полиестер. Лесна грижа, машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Облечете ја вашата маса со овие класични 2 тони 100% памучни ткаени места за место Секој пласман мери 13 "x 19

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Изразувајте го вашиот стил со реверзибилни декоративни пласмати и патеки : без разлика дали јадете за 2 �

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Создадете мирно крајбрежно опкружување во вашиот дом со помош на едноставно Дејзи! Ако сакате пласмати

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Седнете назад, опуштете се и одморете чаша вино на овој прекрасен пласман Place Mat има бургундско чувство в

Реверзибилен пласман со различна слика од секоја страна Лесно избришете го чисто со крпа од крпа Произв

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

Глобалниот ткаен пласман е совршен пролетен акцент за трпезаријата Лесната жива ограда со бело вертика

Scroll