Новак
Патрола за шепа Патрола преносен пат за патувања

Патрола за шепа Патрола преносен пат за патувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1999.84

Децата можат да спијат во удобност со своите омилени ликови со преносен патник за патрола PAW. Големина десно за малите, овој сет за склопување на дремките ќе биде во центарот на вниманието на следниот сон. Вашето дете може да земе авантура за спиење скоро каде било со својата удобна, преклопна структура. Преносен кревет на децата има отстранлива вреќа со дремка за лесно чистење. Може да се користи и во затворено и на отворено, што го прави идеален за кампување и патување. Подигањето за преклопување има забавен и шарен дизајн во кој се прикажани ликовите од ТВ -шоуто на популарното дете. Вклучува Чејс, урнатини, Зума, Маршал и Роки од Патрол ПАВ. Никелодеон Патрол Патрол Преносен патнички кревет : Единствена графика во која се прикажани омилените ликови на вашето дете Патрол од ТВ -шоуто. Лесно се склопува, идеално за патување и заштеда на простор. Погодно и за внатрешна и за надворешна употреба. Преклопување на патничкиот кревет со отстранлива вреќа со дремка за лесно чистење. Slumber вреќата е 100% полиестер. Димензии на преносни кревети за деца : 30 "w x 57" l. Забавен и шарен дизајн со потера, урнатини, зума, Маршал и Роки. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашиот мал воин ќе ужива во часови на привлечно време на играње на овој реверзибилен памучен игра со пам

Мешавина од памук / полиестер, вграден лист за дневна грижа и душеци за предучилишна возраст / одмори...

Сега вашето дете може да се одмори на здрав душек за спиење кога ќе го купите тешкиот Kindermat Оваа популарн

Дозволете му на вашето дете да ужива во своите омилени замрзнати ликови во секое време со овој мат замрз

Вашето дете ќе ужива во нашата замрзната торба за спиење на Дизни 3Д со сет за перници за бонус гушкање в�

Создадете среќно место и инспирирајте го вашето малечко со слатки соништа за магични авантури со овој п

Шарени и уникатни димензии на торбички за торбички на Mickey Mouse : 52 "L x 30 " W x 3 "Димензии на торбички за носење

Овој лист на дремната подлога Encanto Tropical Delight ја карактеризира Мирабел со своето магично семејство во све

Scroll