Новак
Империјал Интернационал НЦАА Дарт Кабинет, Универзитет во Алабама Кримсон плима

Империјал Интернационал НЦАА Дарт Кабинет, Универзитет во Алабама Кримсон плима

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 527.84

Овој официјално лиценциран кабинет за стрела од Империал направи одличен подарок за секој спортски обожавател. Кабинетот е цврст бор и содржи една табла за влакната, едно парче креда и 1 бришач. Вашето омилено тимско лого е свила прикажано на цврстиот бор, создавајќи беспрекорен дизајн што ќе се ужива во наредните години. Империјал Интернационал НЦАА Дарт Кабинет, Универзитет во Алабама Кримсон плима : Цврст бор кабинет за пикала од дрво. Сите природни 18 "табла на Дарт Дарт. Вклучен евен хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со обичен кабинет за дрво Dart...

Кабинетот „Anheuser Busch A и Eagle Dartboard“ нудат цврсто конструирана табла во комбинација со елегантен и стил на

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со обичен кабинет за дрво Dart Уживајте во

Забавувајте се со семејството и пријателите со Winmau Blade Four Fristle Dartboard Изградена до големината на регулаци�

Глуварче wallидни решенија летаат цвеќиња пеперутки налепници на wallидови отстранливи шарени глуварчиња

Овој официјално лиценциран кабинет за NCAA Dart доаѓа со сè што ви треба за да започнете да играте Вклучува �

Официјално лиценцираниот кабинет за стрела од империјал ќе изгледа одлично на wallидот на која било соба

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценциран кабинет за дрв�

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценциран кабинет за дрв�

Овој официјално лиценциран кабинет за NCAA Dart доаѓа со сè што ви треба за да започнете да играте Вклучува �

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценциран, заоблен кабин�

Scroll