Новак
Накит 14к розово злато отсечени обетки од принцеза направени со кристали Сваровски бокс

Накит 14к розово злато отсечени обетки од принцеза направени со кристали Сваровски бокс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Pori Jewelers 14k розово злато 7мм обетки од принцеза, изработени со кристали од страна на Сваровски, боксот со пори, создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во вашата колекција . : . Елегантно и убаво парче накит : . 14 K розово злато 7мм обетки од обетки направени со кристали од Сваровски : . Исечете : Принцеза. Метал : 14К цврсто злато ААА-квалитет. Тип на обетки : Студ. Вид на затворање на обетки : : Поддршка од пеперутка. Големина : 7мм. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен : Оваа обетка е хипоалергична, олово и без никел што го прави совршено парче за оние со чувствителна кожа. Тоа нема да го претвори вашиот лобус зелен или да ја иритира вашата кожа бидејќи ова е оригинално цврсто злато. Ако имате чувствителна кожа, ќе го сакате нашиот производ 100% гаранција за задоволство! -Нашата апсолутна 100% не-прашања што се бараат, ќе имате тотално-сака-тоа-или-ти-да-да-сите и гарантираат гаранции . Совршени за давање подароци. Вклучена кутија за подароци. Грижа : За да се обезбеди оваа прекрасна обетка да трае и нејзината во најдобра состојба да го избришете производот со ткаенина ткаенина и чувајте го во кутија за накит . направено во Италија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

Додадете ги овие забавни обетки Huggie во колекцијата на додатоци и ќе имате забавно парче за да се свртите

Изработено од квалитетно сребро, прстенот на тркалото на овој брод е сигурен дека ќе додаде допир на мис

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува овална, создадена емералдска камења, поставена во

Алоха од Хаваи! Toе сакате да го носите овој прекрасен хавајски црна гранична прстен од „Остров девојка �

Шарена аура од жолта и бела боја е на врвот со привлечен дизајн во овој впечатлив прстен Одликувајќи се �

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува кружен дел, создаден рубин скапоцен камен, поставе

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Зголемете го вашиот изглед за голема забава со оваа изјава Miabella Green Quartz и Diamond Halo Cocktail Ring Безвременски кл�

Прославете ја вашата посебна пригода со овој прекрасен миабела создаден бел сафир и дијамантски акцент

Елегантен сребрен прстен од 925 Стерлинг со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сентиментале

Scroll