Новак
Комплети на Coverlet Covertlet Ayesha Cahevron, целосна кралица со шами, декоративна перница, зачин

Комплети на Coverlet Covertlet Ayesha Cahevron, целосна кралица со шами, декоративна перница, зачин

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Колекцијата за постелнина „Ајша Кари“ е дизајнирана да помогне да му дадете на вашето семејство убав и удобен дом. Од ткаенините до текстурите и боите, целата колекција ја претставува идејата на Ајша за опуштен, но луксузен начин на живот за домот. Овој нов и стилски преголем капак е создаден со сложено ватирање формирајќи свежа и современа шевронска шема. Овој покрив со лесна нега е изработен од супер-мек четкан полиестер. Комплетот е полн со две шами и соодветна декоративна перница. 100% четкан полиестер со полнење со памук. 100% памучно лице и 100% полиестер назад . Комплетот на удобноста вклучува 1 утешител, 2 шами и 2 декоративни перници . Ткаенината за создавање друг слој на текстурална и димензионална вредност. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Главни теми 7 парчиња сет на утешител на Мароко вклучува 1 удобник, 2 шами, 1 кревет и 3 украсени декоративн

Искуство што никогаш не сте го имале со овие свилени меки капаци на дувлата кои се чувствуваат скоро хед

Совршен утешител да ве одржува пријатно во текот на целата година Сетот со алтернативни усогласени со 3

Комформот на Бруксајд Чембрај носи романтична крајбрежна суштина во вашата спална соба...

Ослободете ги симптомите на алергија додека додавате допир на елеганција во вашата спална соба со утеш�

Комбинирајте го обичниот стил со класична елеганција со мермер Хил Карлајл Реверзибилен сет на утешите

Лесна нега и здраво живеење : Хипоалергичен утешител обезбедува бариера за заштита од грини од прашина,

Pocketеб до 16инх, целосно еластизиран вграден лист Поставете ги вашите најблиски со прекрасен елегантен у�

Преголеми и преполнети Современ и стилски сет за постелнина.есно се вклопува во кој било стил на декор .�

Дајте му на вашиот простор солиден заземјен изглед со главните комбинирани утешини поставени со Шерпа �

Донесете го парискиот шарм во вашата спална соба со главните места во Париз ноќта координирајќи го реве

Осветлете ја вашата соба со сетот на реверзибилниот утешител на Gimme Gingham! Комфортерот и перницата срамни

Ultra Down Pintuck 300Thread Count 550 Полнете напојување на напојувањето му помага на вашата спална соба што отсекогаш �

Scroll