Новак
Ärabar протеински бар, мафин од лимон од боровинки, брои

Ärabar протеински бар, мафин од лимон од боровинки, брои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Во Lärabar, ние се радуваме што создаваме вкусни вкусови од неколку внимателно избрани состојки, а протеинот Lärabar не се разликува. Со 11 грама растителни протеини од грашок и ореви, протеинот Lärabar е совршен начин за гориво додека ги задоволувате тие желби за вкус. Уживајте во енергијата! Подигнете ä бар до реално : со 100% реални состојки, можете да подигнете ä бар до она што го сакате! Lärabar прави едноставни закуски што можете да се чувствувате добро кога јадете со многу опции без глутен, млечни и вегански опции за избор од . 100% реални состојки : Ларабар протеин мафин од лимон од боровинки е направен од само 8 едноставни состојки : датуми, бадеми, грашок протеини, протеини од грашок, грашок протеини, протеини од грашок, грашок протеини, Јаболка, боровинки, екстракт од боровинки, екстракт од морска сол и лимон. Чист протеин базиран на растенија, направен едноставен : кошер, млечни производи, веган, не-ГМО, без глутен. Вистинскиот живот повикува на вистинска храна : Вистинскиот живот повикува на вистински состојки за да ви помогне да го освоите денот, погодно завиткано и совршено за пакување во движење. Содржи : 1 кутија со 12 барови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во Ларабар се радуваме што создаваме супер вкусни вкусови од само неколку внимателно избрани состојки �

Scroll