Новак
Времето и времето на жените со висок пораст на жените, големини XS-3XL

Времето и времето на жените со висок пораст на жените, големини XS-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Еден дел фармерки, еден дел хеланки и тотално прекрасен. Времето и плетените џегингс на Tru комбинираат класичен изглед на фармерки со удобноста на хеланките за мек и стриптен стил што сигурно го сакате. Носете ги исто како фармерки (или хеланки)… со маичка, кошула пред копче или симпатичен џемпер за безвременски обичен изглед. Само на. Материјал : 53% памук/32% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Skinny. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Декоративно копче со Faux Fly. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : четиринасочна ткаенина за истегнување обезбедува удобно вклопување; Супер-меко чувство. Високиот џегингс за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен ж

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Безобразните детали за овие без граници Jeggings додаваат малку нешто дополнително на испробаниот стил на �

Ајде да добиеме трендовски! Земете неколку Jeggings од без граници со широк лента за половината што ја разма

Terra & Sky PlCapri Jeggings се стилски и удобни Совршено за ноќно девојче или спарете се со омилениот врв и чизми за

Scroll