Новак
Галерија Седум машки засенчен паметен денар

Галерија Седум машки засенчен паметен денар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 335.84

Квалитети што ги карпи мажите за лебари на мокасините се конструирани со човечки полиуретан што ќе трае со години. Фабрикувани со грижа-Менс мокасини лекари се направени со човечки полиуретански ткаенини со сегментален текстурен гумен ѓон кој ја одржува вашата рамнотежа во секое време со допир на флекс, за да можете да уживате во лесно возење, лесно одење. Удобно вклопување уживајте во вклопувањето и удобноста за која сонувате! Само лизгајте се на лекарите на Мокасин и почувствувајте се низ целиот свет. Галерија Седум чевли за возење за мажи имаат висококвалитетен сегментален ѓон што овозможува лесно флексирање при возење или само одење, правејќи го секој чекор во животот полесен и полесен. Галеријата Седум гаранција за доверба Ние сме толку сигурни дека ќе ја сакате галеријата седум кожни чевли што ги подготвуваме да ја вратиме со целосна гаранција од 30 дена. Врховниот дизајн на детали, чевлите за ловори се направени со различни детали што се важни, матната велур се чувствуваат како материјал му дава на овој чевли посебен допир на модерни аутфиттерс кои знаат како да го сторат тоа . Затоа што вредите! Моден предупредување - Останете во склад со најновите модерни модерни мокасин лекари кои се трендираат, носејќи галерија Седум машки лекари е доказ за вашето мода поволно око, ви донесовме уникатен избор на живописни бои за да одговараат на вашата секојдневна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врховниот дизајн на детали, чевлите за ловори се направени со различни детали што се важни, матната велу

Направете впечаток на следното интервју за работа, свадба, забава или друга посебна пригода со чевлите �

Овие машки денарски лебници во Мека доаѓаат во класични бои кои обезбедуваат стилски и подготвен изгле�

Видливиот зашиен врвен зашиен го комплетира изгледот со совршено квадратна моторска пети...

Удобно вклопување уживајте во вклопувањето и удобноста за која сонувате! Само лизгајте се на лекарите н

Овие машки денарски лебници во Мека доаѓаат во класични бои кои обезбедуваат стилски и подготвен изгле�

Модни чевли Додај за пронаоѓање на вистинскиот чевли што изгледа одлично и се чувствува прекрасно е теж

Scroll