Новак
Nantucket Nectars калинка сок од цреша, 15. fl Oz, шише

Nantucket Nectars калинка сок од цреша, 15. fl Oz, шише

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 84.32

Nantucket Nectars сите започнаа со двајца момци по име Том, праска, блендер и обврска да создадат одличен пијалок сок од вкус. Nantucket Nectars е направен од сите природни состојки и е спакуван со уникатни, сочни овошни вкусови. Доживејте го освежувачкиот вкус на врвен квалитетен овошен сок коктел со секоја голтка на Nantucket Nectars. Задебелени овошни вкусови. Шише направено од 100% рециклирана пластика. Целосно рециклирање. Тропско бегство за вашите вкусови. Ние сме сок момци. Едно шише со унца од 15,9 течности.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll