Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1119.84

далечински управувач кога ја користи функцијата LAN Display, USB глушец или USB тастатура може да се поврзе со проекторот што овозможува директен пристап до компјутер што користи Интернет или друга апликација .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Philips Picopix PPX2055 Клучни карактеристики и придобивки од проекторот DLP : 120 "Слика Size Enjoy Најголемиот екран на �

Optoma HD25 2000 ANSI Lumens, 20,000 : 1 HD 1920 x 1080 DLP Projectormovie ентузијасти и гејмери ​​со тврдо јадро, подгответе се за нови�

Аудио и 12 V излези 1080p HD резолуција.5 : 1 кратко фрлање 10 W звучник.Во игри и сакате проект за игри со кратки �

Проекторот PJD6243 на View Sonic обезбедува проекција со висока резолуција за подобрување на секоја презентаци

Мидеер достигна повеќе од 50 земји и разви популарност преку уста Нашата пријателска услуга за клиенти н

Проекторите на Acer S1 серии фрлаат големи, детални визуелни во 3Д дури и кога се проектираат многу блиску д

Дигиталниот проектор Vivitek D519 е подготвен за тековни и идни апликации за медиуми Со опции за поврзување, �

Трајни и лесни за чистење Benq HT1085 ST DLP Проектор за домашно кино со кратки фрлања, елитни екрани Спектар се�

Optoma DW312 е моќен, компактен и полноправен деловен и патнички проектор На 3200 ANSI Lumens Bright, WXGA (1280 x 800) Резолуци�

Тенок вклучува хибриден извор на светлина во Casio, развиен и патент, кој комбинира ласерска и LED технологи

Родители! Подгответе се да ја вратите забавата во семејството! Проекторот на LED Playtime LED на Optoma PT110 ги комб�

Scroll