Новак
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 383.68

Потпис од Леви Штраус и Ко. Атлетик за хибридни фармерки на Кино се деловни (обични) предни и забава во задниот дел. Тие имаат низок половината и тенка, права нога која изгледа одлично со сите ваши омилени обувки. Наклонети џебови пред и џебовите џебови во грбот се доволно пространи за да ги намалат вашите работи. Флексибилната ткаенина се движи со вас и ве одржува пријатно. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки атлетски хибрид Кино : 98% памук, 2% еластан. Twill. Флекс. Стандарден/редовен. Тенок. Ниска половината/пораст. Поштенски лета. Рамен фронт. Машината беше.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен J

Добијте се да се движите со легендарните фармерки на атлетски атлетични тексас на Ли Овие иконични фарм

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низ�

Спарени со омилената кошула, овие фармерки од тексас од слика од сликата ќе обезбедат да останете удобн�

Носете ја марката што трае со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд по избор за

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен J

Сребрен фармерки копродукции Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе Jeanан кој изгледа добро �

Рок и Република се врати со уште еден стил на победа Дизајнирано специјално за денешните трендови, The Rock

Chaps Comfort Comfort Sharter rederal Fit Jean го одликува безвременскиот дизајн на џеб Пет за изглед што сјае во ресторанот,

За легендарниот Jeanан на Ли со простран, модерен вклопување, достигнете го овој легендарен опуштен Jeanан..

Засилени фармерки со нозе со средно светло Индиго миење сребрени фармерки копродукции машки ловци атле

Носете ја марката што трае со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд по избор за

Редовно истегнување на мажите на Wrangler се вклопуваат во Jeanан Овој Jeanан е конструиран со трајни материјал

Краток опис не е достапен потпис од Леви Строс и Ко Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржл�

Сребрен фармерки копродукции Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе Jeanан кој изгледа добро �

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

Wrangler Men's Flex Fist Stretch Jean е дизајниран да биде во чекор со вашата зафатена рутина Квалитетниот тексас во ком�

Вкорените тенок тенок директно на Wrangler Menight Jeanthe Wrangler® ™ гордо ги слави земјоделците во Тексас со тексас

Кога носите вистински фармерки, ништо не може да застане на вашиот пат Овие фармерки со Fight Fight Fight Fight Fex Fe

Wrangler Advanced Comfort Comfort BreatheDri 4 Way Flex Fleder Fit Jean е еден од најудобните фармерки досега направени Овој Jeanан е опре

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење.

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Приближно Мерења на моделот : Висина : 6â 1â, половината : 301 / 2â, градите : 37â, рамената : 45â моделот на носењ�

Засилени фармерки со нозе со средно светло Индиго миење сребрени фармерки копродукции машки ловци атле

Scroll