Новак
Подобри домови и градини 16oz круша и вртено шеќер миризлива 2-виткана свеќа за каменување

Подобри домови и градини 16oz круша и вртено шеќер миризлива 2-виткана свеќа за каменување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Секоја подобра домови и градини круша и вртено шеќер 16oz миризлива свеќа со тегла со 2-вик, дава топла, златна светлина и ја исполнува просторијата со препуштени мириси од шлаг круша, диви бобинки и крем. Керамичкиот сад е исполнет со премиум восок мешавина. Прекрасно за употреба во најразлични простории, го надополнува вашиот постојен декор за разноврсен стил и е одличен додаток на која било мантија или таблета. Подобри домови и градини круша и вртено шеќер 16oz миризлива свеќа со тегла со 2 вики : Белешки за мириси : шлаг круша, диви бобинки, крем, ванила и шеќерна трска. Голем керамички брод со изложена сурова керамика. 16oz мирисна мешавина од восок од соја. 2 фитили. До 60 часа време на изгореници. Истури во Минесота, САД. Следете ги овие совети за совршено горење : Секогаш исечете го фитил на 1/4 инчи пред осветлување и чувајте ги остатоците од восочен базен . свеќи никогаш не треба да изгорат подолго од интервалот од 4 часа . Поставете свеќа на површината отпорна на топлина и избегнувајте нацрти . Секогаш изгорете на очите и изгаснете пред да заминете простор, не запалувајте во близина на нештата што ги фаќаат и држете се подалеку од деца и миленичиња . не изгаснете со вода . Секогаш оставете го восокот да се зацврсти пред да се потпрете, да се допирате или да се движите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во мирисот на свежа рака во прав од какао измешана со аромите од брашно, сладок шеќер и кремаст

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со главните теми, јоргована ветре миризлива со е

Главни теми 14 унца 3 Вилици свеќи Остин и Карпести планини обвивки, 2пакувања Остинската обвивка нуди за�

Возбудливи мириси за современиот човек Винтерскиот раб ги комбинира ладните зелени шуми со удар од зач�

Исклучете ја оваа плашлива сезона со овој двоен пакет на свеќата за тегла за череп за Ноќта на вештеркит

Уживајте во пријатно земјен мирис на шафран со врвен квалитет измешан со уникатно зачинет сладок мирис

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со главните теми топла јаболко пита миризлива з�

Светските свеќи со средни песочен часовник Вудвик го исполнуваат вашиот дом со мека пукнатина и покану�

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со подобри домови и свеќи од градини Подобри дом

Овошјето со јаболка и овоштарници се меша со зрели диви бобинки и бујна црна малина за совршено сезонск�

Главните тегла од 20он тегла Ванила е утешна комбинација на кремаста, богата ванила и слатка мошус...

Главни градинарски дожд единечна држач за држачи, 20 мл, миризлива миризба на палма, миризлива единечна д

Овошен и богата, нашата свеќа од 22унца на Каберне, 22унца се влева во класична стаклена тегла и на врвот с�

Mistletoe е квинтесенцијална свеќа за одмор што ќе ја донесе радоста на сезоната во вашиот дом Се влева во тр

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со главните станови на јаболка, миризливи свеќа

Оваа свеќа со печатено стакло од зелено дрво обезбедува часови на амбиентално осветлување и додава нез�

Мислевме дека кул брендовите на свеќи се прескапи и прифатливи се здодевни (и мирисаа на основно), затоа

Мојата цитрус во Тексас Хаус оваа 12,5 течност еднаш декоративна стаклена свеќа со ребрести стакленички

Старлит Скај Оваа миризлива обвивка од 3 вики од главните места е високо мирисна свеќа што се истура со �

Оваа свеќа од цимет од главните места носи сезонски мирис во вашиот дом Овој релаксирачки мирис на циме�

Бесплатни врвни белешки за loveубовта и природата : Морска сол / мандарина / диња средни белешки : ТИАР Цв

Полесните ноти на кедарвуд, Бергамот и Магнолија создаваат свежо и заживувачко искуство.Класичните маш

Ставете го вар во кокос и тресете го ова пријатно кремаста, курва и слатко егзотична мешавина од мириси..

Нашата најголема свеќа со тегла обезбедува над 110 часа смирувачки мирис дизајниран да создаде добредој�

Топол велур мирис со светло цветни и бели шуми е вкусно третирање на есен Исчистената велур е одличен с�

Главните ја претставуваат заживувачката свеќа завиткана од 14 унци Оваа глава од 14 унци со 3 видови свеќа

Ова црно 32 мл 3 Вик Високо мирисана луксузна свеќа има интригантна мешавина од топла кашмир, килибарна с�

Scroll