Новак
Агилност автоматски делови Радијатор за специфични модели на Infiniti се вклопуваат Изберете: 2003- Infiniti G35

Агилност автоматски делови Радијатор за специфични модели на Infiniti се вклопуваат Изберете: 2003- Infiniti

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1369.28

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возила во Северна Америка. Секоја марка од Акура до Волво за модели години 1960 година. Агилност има овластени радијатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на производителот. Инженеринг и произведен под ISO 9001 / TS16949 Систем за квалитет, секој радијатор е тестиран од 100% протекување. Агилност нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возила во Северна Америка.; Агилноста обезбедува вредност на многу различни начини : зголемени термички перформанси, подобрени карактеристики на дизајнот и дизајн на заедништво за максимална достапност со минималната количина на делови.; Агилност нуди овластени радијатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на производителот кои се подготвени да ги инсталираат надвор од кутијата.; Инженеринг и произведен под системот за квалитет на ISO TS16949, секој радијатор е 100% тестиран на протекување . Пластична конструкција на резервоарот. Радијатор - 1 ред. Основни димензии - 15,75 x 28,68 x 0,625 (инчи). Дизајн на проток, без ладилник за моторно масло, со ладилник за масло за пренос. Капка вклопување за лесна инсталација во вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Категоријата на производи за бренд VDO нуди мотори за вентилатор на OE, мотори за ладење на моторот и целос

Metrix "Ладење на светот " радијаторпластичен резервоар / алуминиумско јадро на радијатортерикс ОЕ алумин

Делови за поправка на автомобилски радијатор и хардвер Двојна заштита на пакетот : Надградена пакување

Белешка : Ве молиме, прочитајте го Упатството за користење Внимателно пред да инсталирате Ве молиме, про

0502 Форд Тандерберд; 0400 Јагуар Стип; 0908 Јагуар Супер V8; 0907 Јагуар Ванден Плас; 0600 Линколн ЛС радијаторите с

Agility Auto Parts Најновата линија на производи е широка линија на средната агилност од класа 57 обезбедува вре�

Како главен разменувач на топлина во возилото, радијаторот Валео ефикасно ја пренесува топлината исфрл

Tyc Radiator изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведуваме р

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Koyo Cooling Aluminum Core Radiator, пластичен резервоар Koyo ладење алуминиумско јадро радијатор, пластичен резервоар с�

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Пластичен резервоар за радијатор за ладење Koyo / алуминиумски радијатор на радијаторот Koyo се достапни в

Agility Auto Parts Најновата линија на производи е широка линија на средната агилност од класа 57 обезбедува вре�

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвитка заедно со делови за агилност двојни склопови на

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Опис на артикалот : Основен материјал : Алуминиумтанк Материјал : Пластична димензија : 23.5*18,82 Инчинлет Д�

Scroll