Новак
14 W 77 H Средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучи на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација на Shutter-Lok & Supforts,-Бордокс

14 W 77 H Средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучи на врвните ролетни со архиви,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Рустикален, но сепак елегантен во форма, Четирите табли и Батен се приклучија на винил-блендата со заоблен врв е привлечен додаток на надворешноста на вашиот дом. Изберете од уникатни спецификации за висина на блендата и инч фракција за идеално вклопување. Нашата табла и винилните ролетни винил не се само прекрасни, туку се прават и со години на употреба и уживање. Издржлив обликуван винил има изглед на традиционален бленда за дрво, но со модерна издржливост. Винил е лесен, и се спротивставува на чипс, искривување, пукање и инсекти - вистински разноврсен архитектонски материјал. Нашите сопствени винилни ролетни се исто така обоени во текот на целиот период, така што тие нема да избледат или излукаат. Ограничена гаранција за живот на надворешни винилни ролетни. Винил -ролетни нема да попуштат или избледат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни за сопствена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Лесна инсталација на блендата-лок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција...

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Облечете ги вашите прозорци со нашите високо квалитетни животни надворешни винилни ролетни Популарнио

Scroll