Новак
Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, опсидијан црна, галон, сатен

Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, опсидијан црна, галон, сатен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар. Оваа колекција има курирана палета од 84 бои дизајнирани да се координираат со подобри домови и градини за домашни украси на производи. Идеално за секој проект за внатрешна боја, овој производ нуди низок мирис, нула VOC боја што обезбедува одлична криење и покриеност додека е многу пеење и отпорни на дамки. Лесно трансформирајте го вашиот простор со освежување на wallsидовите, таваните 100% акрилна латекс боја овозможуваат лесно расчистување. Достапно во нашите најпопуларни шеини : сатен и полу-сјај. Идеално за употреба во области со голем сообраќај, како што се кујни, бањи, спални соби и трим. Вистинските бои на боја може да варираат од репрезентациите на екранот и печатачот. 1 гал. Обезбедува 300 квадратни метри - 400 квадратни метри на покриеност. Времето за брзо сушење ви овозможува да се допрете по 1 час и да се вратите по 4 часа. Низок мирис/нула VOC овозможува удобно да уживате во вашиот простор откако ќе завршите. Поддржано со ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Colorplace® Ultra Paint & Primer е врвен квалитетен производ кој нуди одлична покриеност и скриен и е многу издржлив и

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Scroll