Новак
Luxpaper # коверти на прозорецот, 1 2, светло бело, 250 пакувања

Luxpaper коверти на прозорецот, 1 2, светло бело, 250 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 108.80

Нашите претходно печатени коверти #10 прозорци (4 1/8 x 9 1/2) - Побараната услуга за враќање се бели коверти дизајнирани да испраќаат фактури. Овој плик е отпечатен со изјавата "Побарана услуга за враќање" на предниот дел на пликот. Никогаш не поминувајте време индивидуално решавање на писма, фактури или изјави повторно - само поставете ја адресата на документот за да се прикаже преку прозорецот на пликот и сте подготвени за акција. Овие коверти со врвен квалитет се запечатени од лента за кора и шил, лоцирана на внатрешноста на задниот дел од задниот дел. Ако барате совршени коверти на прозорецот #10 за кој било настан или деловна употреба, ковертите #10 прозорецот се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Големина : 4 1/8 x 9 1/2. Боја : Светло бело. Количина : 250/пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Не барајте повеќе за професионална оценка, природни#10 прозорски коверти за сите ваши деловни и лични по�

Не барајте повеќе за професионална оценка, природни#10 прозорски коверти за сите ваши деловни и лични по�

Не барајте повеќе за професионална оценка, #10 редовни коверти за сите ваши деловни и лични потреби за ис�

Нашите претходно печатени коверти #10 прозорци (4 1 / 8 x 9 1 / 2) Побараната услуга за враќање се бели коверти �

#10 Редовни коверти (4 1 / 8 x 9 1 / 2) во 24lb Класичен постелнина соларна бела боја се светло бели, разноврсни ков

Големина : 4 1 / 8 во x 9 1 / 2 in Современото размавта на плоштадот додава софистициран допир што нема да го нај

Најдобро од сè, овие коверти имаат метод за запечатување на кора и печат! Едноставно извадете ја лентата

Кога испраќате писма, фактури или изјави, зачувајте време и трошок за одделно решавање на коверти...

Не барајте повеќе за професионална оценка, #10 редовни коверти за сите ваши деловни и лични потреби за ис�

Ковертот #10 со отворен крај (4 1 / 8 "x 9 1 / 2 ") во 80lb Teal со размавта по кратката страна е совршено за испраќање �

Дали барате висококвалитетен плик #10 прозорец за проверки за испраќање, фактури, лични писма и многу пов

Amberе џем хартија и плик Стратмор е нашата најбарана хартија Воден жиг, без киселина и изработено со 25 про

Вие нема да мора да се грижите за метежот на хартија, солзи или мастило со овие коверти Купете пакет од 50,

Сина пергамент #10 Редовни коверти мерка 4? Во x 9 ½ во (4,125 ”x 9,5” инчи) и се професионален деловен плик идеа�

Кога испраќате писма, фактури или изјави, зачувајте време и трошок за одделно решавање на коверти Еднос�

STRATHMORE WRIGHT WOVE #10 Редовни коверти (4 1 / 8 x 9 1 / 2) во 24lb Крајните бели се светло бели, разноврсни коверти соврше�

Scroll