Новак
Ibrивотен животен век на кучиња и мачки, слатки и плашливи духови Ноќта на вештерките домашни миленици, виолетова, XS

Ibrивотен животен век на кучиња и мачки, слатки и плашливи духови Ноќта на вештерките домашни миленици, виолетова,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Живописен живот виолетова симпатична и плашлива дух Ноќта на вештерките миленичиња дуксериски големини екстра мала. Оставете го вашето домашно милениче да ја изрази својата плашлива страна со живописното животно пурпурно симпатично и плашлив дух Ноќта на вештерките домашни дуксери. Нашата качулка за домашни миленици е трајно направена од мека мешавина од памук и полиестер за максимална удобност за вашето куче или мачка.Осигурете се дека вашиот крзнен придружник изгледа најдобро со овој симпатичен живописен живот виолетова симпатична и плашлива дух Ноќта на вештерките за домашни миленици, со големина на качулка, дополнително мала. Оваа качулка има слатки и плашливи духови со starsвезди на живописна виолетова ткаенина што го покажува симпатичниот стил на Ноќта на вештерките на вашето домашно милениче. Лесно повлечете го и исклучувањето за вашето активно куче или мачка. Погодна зашиена линија за поводник за лесен пристап до јаката или прицврстувачот на вашето домашно милениче. со други живописни животни додатоци за животни. Удобното, без ракав вклопување им овозможува на вашето куче или мачка да се движат слободно, за да можат да се шират за ширење на стилска склоност на Ноќта на вештерките. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. Удобно вклопување без ракави. Конкретно дизајнирани за помали мачки и помали раси како минијатурна пинчер, пудлица за играчки, јорки териер, малтешки и пекингес со мерења од основата на вратот до основата на опашката 10-12 “(25-30 см). Купете ја комплетната живописна колекција за домашни миленици во продавница и преку Интернет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Наменето за удобно вклопување и апсолутно симпатичен стил, резервоарот „Коко + бунтовнички миленичиња�

Облечете го вашето кученце во најновата мода мода, облечена во оваа прекрасна јакна од мисијата миленич

Овој џемпер е со рака што се пее во благ сапун и вода Благ сапун Нема други затворања Засиленото отворањ�

Класичното "Моето куче ја изеде мојата домашна задача " изговорот конечно може да се оживее со овој џемп�

Што мислите за илјадагодишно розово? Вашето куче е подготвено да го поздрави денот со поп цвеќиња Тоа е �

Вашето куче ќе биде подготвено за секоја забава за одмор со јакна за кучиња Дедо Мраз Лесното влечење и �

Booties на Simnate Dog Santa Fleece се сигурни дека ќе ја задржат шепата на вашата пушка пријатна и чиста оваа сезона! М

Најдобри пријатели со висока врата од кучиња со голема јакна со кучиња со портокалова и сива среќна диз�

Чувајте го вашето домашно милениче стилски и пријатно оваа сезона во џемперот на копчињата на морнариц�

Бидете подготвени за есенски свечености и поладни зимски месеци со живописна облека за кучиња за кучињ�

Дајте му на вашето претерано ентузијастично кученце оваа персонализирана бандана за суперзабавен дода

Scroll