Новак
Црна челична цевка за брадавица, конек за навојни конектори за цевки

Црна челична цевка за брадавица, конек за навојни конектори за цевки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за да обезбеди поголема отпорност на 'рѓа. Нашите цевки се распоред 40 и се достапни во различни големини за да одговараат на сите ваши станбени и комерцијални апликации за гас и воздух. Покрај сите водоводни употреби, овие брадавици на цевки се исто така одлични за DIY -проекти за изградба на индустриски полици за индустриски мебел и сл. Можете да ги користите овие за нозе во табелата, индустриска ретро wallидна полица за железо цевки. Дајте го рустикалниот изглед за апликации во затворен и на отворено. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Комбо пакет : Заштедете пари со нашите супер економични 5 пакети црни цевки. Декоративни намени : Цевките можат да се користат за декоративни цели за индустриско чувство во декор, мебел, полици и додатоци. Висок квалитет : Издржливи челични материјали за цевки произведени со употреба на напредна технологија. Функција на цевки : Се користи за внатрешни апликации во водовод со низок притисок, како што се вода, масло, природен гас, пареа на ЛП и воздух.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Highcraft гордо ви претставува широк спектар на закачалки за цевки, потпори и сродни додатоци за да ви помог�

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Ова е мета за глава на јагант за снабдување, кој се користи за апликации каде гранката има поголем дијам�

⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвик�

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Снабдување гигантските челични цевки се направени од најквалитетен челичен материјал, тој има црна зав

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Highcraft нуди широк спектар на високо квалитетни водоводни производи, за да одговара на сите ваши комерциј�

Издржлив : Изградба на железо со врвен квалитет за крајна изведба и отпорност на корозија Во согласност

Чистата винил цевка EZFlo® може да се користи во широк спектар на поставки кои вклучуваат хемикалии, гасов

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Thisе ова вклопување во цевки за снабдување е идеален избор за приклучување на цевки во вашите гасоводи Pex

Ова е гигант за снабдување што може да се намали со три големини на конекција и црната завршница...

Овој прицврстувач за паѓање е изграден од висококвалитетен јаглероден не'рѓосувачки челик и заврши со �

Ова е директен адаптер за снабдување Особено, ова фитинг има 2 инчен месинг женски навој и 2 CPVC Connect...

Ова е гигант за снабдување што може да се намали со три големини на конекција и црната завршница Theенски�

Thisе ова вклопување во цевки за снабдување е идеален избор за приклучување на цевки во вашите гасоводи Pex

Подигањето на цевките Eastman® Заштедете брзо и лесно ја отстранува цевката од заварени или навојни фитинз

7 / 16 "Компресија x 7 / 8 " Ballcock x 9 ", Засилен поли винил тоалетен конектор, компресија 7 / 16 ", за Јужна Калифорни

Апликаторот за чекан за вода на Истманмини е дизајниран да го елиминира бучавата што доаѓа од цевките к�

Scroll