Новак
Континентална TrueContact Tour 235 65R T сите сезонски патнички гуми

Континентална TrueContact Tour 235 65R T сите сезонски патнички гуми

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Моделот на шара ги подобрува перформансите на зафат и сопирање на влажни патишта. Поддржано од ограничен производител на траење од 80. Fits : 2010-17 Honda Odyssey Ex-L 2004 Jeep Grand Cherokee Overland 2020 Honda CR-V Hybrid LX 2021-22 Honda CR-V LX 2022-23 Hyundai Tucson Blue Hybrid 2016-17 Hyundai Sana Santa Fe Sport Luxury 2011-12 Jeep Liberty Limited 2021-23 Ford Bronco Sport Badlands 2009-14 Ford Edge SE 2021-23 Nissan Rogue S 2006 Jeep Liberty 65th Anniversary Edition 2022-23 Chrysler Pacifica Hybrid Touring L 2018 Hyundai Santa Fe Sport Premium 2007 Jeep Grand Cherokee Laredo 2011-19 Kia Sorento LX 2018-19 Chrysler Pacifica Touring Plus 2012-15 Honda Pilot LX 2007-09 Jeep Liberty Limited 2005 Jeep Liberty Limited 2006 Jeep Grand Grand Cherokee 65-годишнината издание 2005 Jeep Grand Cherokee Laredo 2019-22 Hyundai Santa Fe Essential 2017 Chrysler Pacifica Touring L Plus и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Laufenn G Fit As LH41 225 / 65 R17 102 Tover View The GighPerformance AllSeason G Fit As LH41 од Laufenn обезбедува импресивни перформанси во сите се

Антарес Грип 20 снег 245 / 65 R17 111 T B (4 PLY) BW Antares Grip 20 Snow 245 / 65 R17 111 T B (4 PLY) BW Fits : 201114 Ford Explorer Base 200509 Chevrolet Trailblazer LT 2009

Микропозиционирана технологија за микропозиционирана длабочина (VDMS) за засилена влечење на сите површ�

Ново од Ханкук и направени во нивната нова фабрика во Тенеси! Ова е премиум турнеја низ целата сезона гу�

Bridgestone Dueler H / T 840 P265 / 65 R17 110 S Bridgestone Dueler H / T 840 P265 / 65 R17 110 S Fits : 200309 Toyota 4 Runner SR5 201622 Toyota Tacoma TRD Sport 200309 LexGX470 Base 200408

Petlas Explero Winter W671 245 / 65 R17 111 H XLOVERVIEWA Зимска гума, Explero Winter W671 од Petlas е дизајниран за употреба на државни удари,

Цела сезонска, турнеја гума, HTR подобрување на LX2 е идеална за употреба на купови, седани и минибуси благо

Weathergrip е целата сезонска турнеја гума која е дизајнирана за употреба на удари, седани и CUV, и им нуди на во

Целосезонска турнеја гума, Скорпион Верде цела сезона плус II е дизајниран за употреба на CUV, SUV и лесни ка

Atlas Paraler 4x4 HP испорачува сите сезонски перформанси и влечење по прифатлива цена Тоа е совршена гума за за�

Технологијата „Firestone Champion Tire“ со Fuel Fighter ™ е изградена за да трае долго време Оваа туристичка гума е под

Ice Zero FR е зимска гума без разузнавачки производи дизајнирана за употреба на автомобили со средна големи�

Scroll