Новак
Алера плоштад агол од дрво од дрво, три полица, 35,63 W 11.81 D 35.91 H, средна цреша

Алера плоштад агол од дрво од дрво, три полица, 35,63 W 11.81 D 35.91 H, средна цреша

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Книги Алера Веннер квадратна аголна книшка. Богати книги од фурнир од дрво. Цврсти 1 "Дебели полици поддржуваат до 90 фунти. Дарежливите 11-1/2" длабоки полици опфаќаат врзива со три прстени и големи публикации. Полиците се прилагодуваат во 1/4 "Зголемување. Прицврстувачите за брзо заклучување овозможуваат лесно склопување. Пребројувањето на полицата вклучува фиксни полици за средни и долни. Н, средна цреша е одлична книжарница, фурнир од дрво. Целосното завршување на грбот обезбедува професионален изглед . дарежливи 11-3/4 "длабоки полици опфаќаат врзива со три прстени и големи публикации . Боја : Средна цреша. Семејство во боја : цреша. Вуд фурнир. Број на полица : 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Образецот ја исполнува функцијата со оваа симплистичка, но смела библиотека која има стационарно продо

Изработени со нозе со модерни стилови на модерни стилови и уникатни заострени страни, главната книшка з

Стабилен дизајн со малку дополнителен од страна на библиотеката Блер, обезбедува совршена количина на �

Обезбедете дополнително складирање во кој било агол од вашиот дом со оваа елегантна полица за виткање н

Потребно е склопување на склопување : да Површината на таблите за МДФ е мазна, водоотпорна и лесна за чис

an Индустриска изјава за која било модерна дневна соба или домашна канцеларија Потребно е целосна собра�

Полката за книги на книги „Дома Барнвуд Етагере“ е практична, но стилска опција за вашата дневна соба, �

Овој модуларен систем за складирање на коцка ќе ви помогне да го задржите вашиот дом уреден, уреден и ор�

Дизајнирајте ја вашата канцеларија за внатрешни работи со организација и стил во умот со вклучување на

Домот на Сомерсет Дома со 4 нивоа отворена полица за книги е практична, но стилска опција за вашата дневн

Организирајте го вашиот дом или канцелариски простор со повеќенаменската библиотека Ходеда Неговиот т

Дизајниран со намален профил им дава драма и смел стил на оваа преодна книжарница за прикажување на пет

Книжарот за полица Стјуарт 7 од Твилум е местото каде што се судираат формата и функцијата Одликувајќи с

Дајте изјава во вашата канцеларија со оваа 3 полица за метал Издржливи, целосно заварени градежни книги

Scroll