Новак
Време и време женски плетен миди фустан со кратки ракави

Време и време женски плетен миди фустан со кратки ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 269.60

Ласкаво до дефект време и плетениот миди фустан на Тру е неспорно лесен, со меко чувство и дизајн на пуловер. Носете го појас за женско вклопување или без појас за полабав, повеќе безгрижен изглед. Во секој случај, ова е фустанот што ќе ве однесе без напор од биро до вечера во стил на шик. Инстант главен дел во вашиот плакар. Исклучиво на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : Миди фустан. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; само-вратен појас; странични парчиња. Краток ракав плетен фустан за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направете впечаток што доаѓа и да оди во овој миди фустан од Beach Lunch Lounge Лесен, романтичен изглед во гази �

Должина : MIDI должина Затворање : Предниот дел на копчето Материјал : 96% полиестер / 4% спандекс...

Леле достоен фустан од џемпер од Scoop ажуриран со вонцентар Vвратл и дизајн со форма што одговара на форма

Овој фустан без ракави од време и TRU веднаш ќе стане главен во вашата секојдневна гардероба Спарен со ва�

Создадете безгрижен изглед со овој текстуриран миди фустан од деколте на временски лажички; собрани ле�

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Овој фуста�

Воведување на вашиот нов омилен фустан : Време и селски фустан на Тру во светлина, памучна ткаенина...

Со облик на Алинија, лесна ткаенина и живописни отпечатоци, овој фустан од Миди Фармерс од Софија прави �

Овој фустан е направен од цветна шема за допир на елеганција Украсено со цветно печатење со средна теле�

Оставете ја вашата живописна личност да блесне со овој фустан од ракав од ракав од лажичка Исечените де�

Навивањето на црешите му даваат разиграна вибрација на овој фустан од гроздобер резервоар Овој фустан �

Во секое време е вистинското време за време на маицата на Time и Tru Лесно, секојдневно суштинско значење, о�

Земја на потекло : Увезен Земја на потекло : Увезен Грижа : Машината за перење Карактеристики : Vврат; текс

Воодушевување на топло време Времето и мидирезервоарот на TRU е тој стил на лизгањенаиодење со кој сигур�

Неверојатно стилски, неверојатно лесен . Миди фустанот на Софија Вергара ја фаќа таа сончева вибрација �

Едноставен, но елегантен и рафиниран, овој MIDI фустан има тенок фит линијата на половината и мека пламенс

Намалување над останатите магистерски магистерски фустани на Скуп софистицираност со суптилни исечоц

Со слатка цветна шема, овој обичен фустан е стилизиран со слатки детали за зачувување и ракави со мафини

Елегантен сплит миди фустан ќе ви биде омилен за сезоната Sweetheart вратот и предниот дел, прават да изгледа

Едноставен, но елегантен и рафиниран, овој MIDI фустан има тенок фит линијата на половината и мека пламенс

Убава, лесна, безвременскатри причини да паднеме за слободен фустан со врат од вратот...

Една есен гардероба мора да има! Овој миди фустан за жени е одличен за секоја пригода без разлика дали е �

Ништо не вели лето како овој миди фустан од време и вистинска Овој лесен памучен фустан има дизајн без р�

Завиткана каросерија и стилски ленти го прави овој пат и миди фустанот што мора да го има за без напор то

Асортиман на забавни отпечатоци го игра овој миди фустан од лажичка со женски, чисти ракави ракави и вра

Scroll