Новак
Јакна со анорак на анорак на голема ладичка

Јакна со анорак на анорак на голема ладичка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 975.84

Ве молиме покриен палто од „Биг студ“ и ве чува заштитени од зимското време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. тешка тежина. Приближно. Должина : 31-1/2?. Исмејувачки врат; хауба. Поштенски преден со затворање на копчето Snap. Предни џебови со прицврстувачи. Наредени; Бунџискиот кабел наречен на половината. 100% полиестерска обвивка/постава/пополнување. Машина за перење. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој влошен волна палто е инспириран од моќни жени Се сече од волна во класична силуета со двојни гради..

Едноставно и недооценето, дизајниран со јака за штанд и затворање на поштенски центар Се пофали со укра�

Со кадифен рака и нежна нијанса, ова палто со едно гради изгледа и се чувствува неверојатно меко Палто с�

100% полиестерски рефлектирачки трим на обложување на вратот со целосен зип принцеза шевови целосно наре

Класичното палто на ровот го прави совршеното парче за положување Деталите за гроздобер ровот се омекн�

Освежете го вашиот изглед без напор со оваа јакна со велур Одликувајќи се со поштедени манжетни, каскад�

Ажурирајте го вашиот Wardobe на надворешна облека со овој стилски кариран палто од уникатни поволни цени...

Нашите јакни се направени од врвен материјал со удобност во умот Овие обични мотоцикли со мотоцикли со �

Едноставно и недооценето, дизајниран со јака за штанд и затворање на поштенски центар Се пофали со укра�

Додадете парче шик изјава во вашата гардероба со јакната на мото мото мото мото велур на Jејсон Максвел �

Дожд, дожд заминува . или не! Без оглед на времето, ќе бидете подготвени со стилската лесна јакна на Јоки �

Направете паметен случај на обичен изглед со оваа мото јакна со велур Оваа исечена велосипедска јакна н

Јакната за женски меки е достапна во моделите на Realtree и Mossy Oak Оваа перформанси ткаенина за меки е ветров�

Пријатен избор за работа од дома или излегување со пријателите, Faux Faux Sherpa Pullover на Jејсон Максвел е разнов

Мека, snuggly и подготвена да ја потресе колекцијата на палтото Faux Brand Brand Fur Bomber Bomber јакна ве одржува топло, �

Направете паметен случај на обичен изглед со оваа мото јакна со велур Оваа исечена велосипедска јакна н

Едноставно и недооценето, дизајниран со јака за штанд и затворање на поштенски центар Се пофали со укра�

Оваа елегантна бушава јакна е убава и удобна Добро е и за формално и за секојдневно носење...

Надворешна облека со раб Faux Shearling Moto Cout на BCBGeneration е сето тоа, а потоа и некои Луксузно меки линии за склоп

Scroll