Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 143.84

Offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањето трим што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и многу повеќе. Секогаш можете да најдете креативна употреба за Trim Offray! Без разлика дали вашата страст е занает или шиење, ние нудиме лента за да ги задоволи вашите потреби. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на облици на офрај. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Лента е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Без разлика дали се справувате со украси, цвеќиња или фаворити, ќе најдете бесконечни намени за лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесни закрпи за закрпипостојани закрпи Персонализирајте, додајте и поправете! Само излупете и лепете...

Gwen Studios Faux Faux Leather Animal Print Trim има шема на кафеава змија, совршена за шиење, декор и занаетчиски проекти...

Цвеќиња за маркетингмаркетингЕпифание Забавен и цветен додаток на сите ваши проекти за занаетчиство! О

Едноставностаметална вез на венеција 6,125 инчи широк Совршен акцент или детали за границата Шампањското

Краткиот опис не е достапен слоеви за тела на петалутекстуриран, слоеви на маргаритки Совршен додаток н

Gwen Studios Black Faux Leather Ribbon Trim има метални столпчиња од сребрена starвезда, совршени за занаети, костуми и декор

Аванти занаети најлонски ленти : Подигнете ги вашите занаетчиски проекти со овој разноврсен сет на коко

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите

„1,5“ сатенска лента, по двор Аванти добро стокмено : софистицирана лента со совршена комбинација на мек

Tur Qoise nylon 22 "zipper, 1 секој Бренд : Avanti Број на парчиња : 1 Материјал : 100% најлон Големина : 5 инчи...

Линијата C'est Joli на висококвалитетни модни панделки и жици прави одлични дополнувања на дизајни за накит

Користете ја плетенката со полиестерска коњска лента Дриц 1 'за да додадете тело во здолништата, наметки

Offray Hot Pink Satin Tulle со Gem Flower Cluster е совршен акцент на завршна обработка на кој било проект Offray нуди широка па�

Scroll