Новак
Цврста полова маичка со долги ракави на Бен Хоган, со големина 5xl со големина 5xl

Цврста полова маичка со долги ракави на Бен Хоган, со големина 5xl со големина 5xl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 302.24

Текстурата е името на играта со оваа солидна боја со долга ракав Поло кошула од Бен Хоган. Една мала, но смела геометриска шема додава личност и текстура во инаку обична кошула. Удобно и издржлив, овој врв е совршен за ладен пролетен ден на теренот за голф, или која било друга активност на отворено време што уживате. Технологијата за управување со влага на Бен Хоган, моќност за управување со влага, помага да се олади и да се исуши со цртање пот од вашата кожа. Power Block помага да се спречат штетните УВ зраци на сонцето да навлезат во ткаенината. Powerspan вклучува шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење. Бен Хоган изведба на маж со долги ракави солидна голф поло маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа мачка со кратки ракави со кратки ракави Поло кошула од Chaps �

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Поло за печатење на мажите Оваа супер �

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за

Останете кул и удобно со поло поло на кратки ракави со кратки ракави Одликувајќи се со ткаенина од памук

Двојно нагоре на убав и разноврсен додаток за него Овие поло маици од Georgeорџ се совршени врвови за стил �

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло...

Обични петок или удар назад за време на викендот, оваа класична поло маица од Georgeорџ нуди удобно вклопув

Погледнете и се чувствувате самоуверено на работа или на теренот за голф во оваа маица со кратки ракави

Полос правило! Бесплатното склопување ја носи рагби пуловерската маица на нови височини радосен, разно

Обична удобност и безвременски стил Текстурираната маичка со текстура на Jerseyерси собрание има мека пл�

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со засилена кутија на дното; контурирана јака за завар

Издвоите на преполн терен за голф во оваа маичка со кратки ракави од Бен Хоган Полиестер ја прави оваа к�

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

Ден или ноќ секое време е вистинското време за маичката на Georgeорџ Поло Полиран, но сепак обичен, овој бе�

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

Полиран и убав Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина Карактери

Понекогаш симетријата не е неопходна за работите да изгледаат феноменални Внесете го нашиот асиметрич�

Основно, што е ништо друго освен, Пике Поло 2пакет на Georgeорџ ја исполнува вашата гардероба со крајна удоб

Поло на мажот actекард шема на героге е совршен поло од деловно секојдневно до теренот за голф Неролна ра�

Форт! Beе бидете подготвени за бизнис на и надвор од теренот за голф со солиден поло Хоган со полови со кр�

Вид на кошула што сакате да ја носите, и тие сакаат да ве гледаат внатре Оваа убава бесплатна кошула со в�

Scroll