Новак
Пумпа за отсекување на прстите на жените

Пумпа за отсекување на прстите на жените

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Совршеното усовршување на пети доаѓа со потпетицата на Басија од страна на Brinley Co. Оваа класична пета за маче се одликува со елегантен зашилен пети со странични исечоци, и дизајн на лак за лак. Единствена и класна комбинација за да ја направите оваа прекрасна пета. Овие пумпи се изработени со велур и вештачки материјали. На овој чевел се истакнува зашилен пети. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Covet Vintage инспириран стил во Pumps Mary Jane By Brinley Co Faux кожа нагоре убаво прикажува сложена дизајн на страната и �

Покажете зачудувачки стил во сјајни пумпи за Tлента од Brinley Co Овие елегантни отсечени пумпи имаат премиу

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

Нара II од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпе�

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпети

Нашата калико Кики Сали01 средна блокпотпетица Мери Janeејн Пумпа за пети е одличен класичен стил...

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпети

Погледнете шик од ден на ноќ во овие пумпи од Бринли Ко! Овие класични чевли се карактеризираат со матни

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета Прилагодливата

Додадете шик стил на вашата гардероба во потпетици од лекари од Brinley Co Овие чевли истакнуваат богато обо

Впечатливиот украс со разузнавачки детали гарантира дека Eloise од Easy Street ќе биде безвременски дополнител

Нара II од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпе�

Почитувана и традиционална на секоја паметна облека, прекрасната улица е лесна улица е класична стилиз�

Румерната пумпа по лесна улица нуди испреплетен дизајн на еластично соблекување за подобрување на изгл

Cerys By Brinley Co е дизајн на паѓање на вилицата Овој софистициран стил има зашилен пети и дизајн на прашка...

Доведувајќи ја блок потпетицата и ткаениот тренд на ниско ниво, Волис по лесна улица е ткаена пумпа за ф�

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпети

Влезете во нов нов изглед со пумпата Сили од Бринли Ко Оваа пумпа има најрасположен дизајн со 5 убави бои

Радувајте се на лесна улица може да биде вашата пумпа за пети на трендот на сезоната Деталите за лак и же

Правилното по лесна улица е класична пумпа што ќе ја носите повторно и повторно Поставена на трендовски

Класично стилизирана пумпа, шифон по лесна улица ве носи од еден ден во канцеларијата до една ноќ на гра�

Scroll