Новак
Сет за ќебе со кревети на кралицата Шерпа, тешка зимска ќебе со борего 75 x83

Сет за ќебе со кревети на кралицата Шерпа, тешка зимска ќебе со борего 75 x83

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Ова реверзибилно ќебе со фланено фланено нагласува 100% микрофибер полиестери Шерпа руно за идеална топлина и удобност. Неговата реверзибилна карактеристика му овозможува да се користи од обете страни - едното руно од Шерпа и другата, меко фланелна руно. На капакот има двострана грамада која ви овозможува да уживате во луксузот на ова ќебе, од која било страна што ја користите. Стручно обичај направено со шиење на игла со две пати на HEMS, додадете ја општата цврстина на ова ќебе со фланено фланел. Вртењето во угоден капак на студената ноќ ќе без сомнение да ве натераат вас и вашето семејство да биде случајно и удобно. Истурете го нашето ќебе со фланел-фланел, над вашиот сет, кревет или на каучот во дневната соба за одмор и дополнителна топлина. Исклучете ги оние зимски студ со нашето топло и гушкање достојно ќебето на Шерпа-Флеце! 100% микрофибер полиестерско ќебе со кадифен ќебе е супер меко и удобно. Тоа е брчки и отпорни на избледени .. 3 парчиња во пакет - Sherpa Fleece Blanget Sime 75 "x 83, тежина 5,7 lbs и 2 перници -шами 20" x 28 "; ќебиња со големина на кралот 79" x 91 ", тежина 6,5 фунти и 2 перници Шами 20" x 28 "; ќебиња Кал Кинг Големина 87 "x 95", тежина 7,5 фунти и 2 перници Шамс 20 "x 28". Подароци за мажи и жени; мајки и татковци, в Valentубените, Денот на мајката и таткото; Божиќ и Нова година . Лесна грижа - машина -Семи на ниско, нежно поставување на циклусот, суво суво на ниска температура . Вакуумско пакување, ќебето ќе се брчки и ќе исчезне по неколку дена употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пондерираната торба за складирање на ќебе е изработена од трајна ткаенина Ripstop што може да ја задржи теж

Нашето внимателно ќебе за домашно руно од дома е исклучително меко и кадифен Всушност, толку е меко, ќе б

Затегнете се и останете топло со кадифен ќебе на Royal Lux со дизајн на снежен леопард Луксузно мекиот и топ�

Можете исто така да го користите за вашето бебе и да го испратите на вашето семејство или пријатели како

Подобрите домови и градини луксузни кадифени кадифени ќебето го облекуваат секој кревет убаво за долг �

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Секојдневна употреба во која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу пове�

• Сценари за разноврсна употреба : Опкружете се со ќебиња за руно од креветот Фланел додека гледате ТВ �

Луксузното кадифен ќебе ви обезбедува неверојатна мека и пријатна постелнина неопходна Рабовите се до�

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кре�

Завиткајте се во топлина и утеха со ова ќебе со плишано руно од Малта од Харпер Лејн Направено од четкан

Нашиот ултра мек поларно руно материјал совршено комбинира удобност и издржливост Одлично е да се фрла�

Scroll