Новак
Никелодеон 21 Spongebob SquarePants Плишан Божиќен поздрав

Никелодеон 21 Spongebob SquarePants Плишан Божиќен поздрав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 393.60

Поздравете ги вашите гости на вратата со сунѓер! Оваа кадифен фигура е совршена за украсување во затворен простор, е детално опишано од глава до пети и е задолжително за секој обожавател. Вашиот начин е да славите во стил! Никелодеон 21 „Spongebob Square Pants Плишан Божиќен поздрав : 21„ Spongebob Square Pants Плишана чешма. Совршен за украсување во затворен простор. Детално опишано од глава до пети. Мора да има за кој било обожавател.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll