Новак
Екена Мил работник 1 2 l Ешфорд Скалопед панел Традиционален комплет за облоги Wainscot

Екена Мил работник 1 2 l Ешфорд Скалопед панел Традиционален комплет за облоги Wainscot

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2159.20

Комплетите за Wainscoting Ashford се достапни во различни дизајни, обезбедувајќи натпревар во стил за секоја просторија или дом. Комплетите за автентична полиуретан Wainscoting додаваат архитектонски допир на кој било проект. Лесно и без проблеми да се инсталираат, со општи алатки за обработка на дрво, овие комплети на wallидни панели можат да се користат на акцент wallид, како традиционално wainscoting и многу повеќе! Комплетите за wallидови се елегантни, разноврсни и едноставни за додавање за сите монтери на ниво, веднаш создавајќи домашна вредност и привлечно-привлечност. Тие се изработени од здрав, фабрички материјал и подготвени се да завршат. Овој производ пристигнува во компоненти, прилагодлив и прилагодлив, што го прави овој проект совршен комплет. Комплетот вклучува 8 панели, 1 обвивка и 1 табла. Прилагодливо од 40 "и нагоре. Целосно прилагодете го вашиот изглед со панели за растојание.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Апстрактните кругови во челик се слоевити заедно за да се создаде ова големо парче графичка уметност Пр

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Историјата на луѓето од Чокве датира од 15 век, основајќи неколку кралства низ земјата, но на крајот се на

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

Scroll