Новак
Вилсон Немесис тениски ракета

Вилсон Немесис тениски ракета

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Бидете Немисис на теренот со идеален биланс на игра и моќ да ги вклопи повеќето играчи. Wilson Sporting Goods Nemesis 100 Тениски ракета : Идеален биланс на играност и моќ за да одговара на повеќето играчи. Headsize : 100 ". Должина : 27". Затегната тежина : 10,1 мл. 1-годишна ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Засилете ја вашата игра со рекреативниот рекет за возрасни Вилсон Фузија XL Овој модел со големина 3 кори

Карактеристики на тројно пондерирање на закана што ја одгледува слатката точка за над 15% 110 "преголема г�

Оваа ракета има металикс конструкција на главата, еден од најлесните и најсилните материјали Големинат

Оваа тениска ракета има алуминиум, конструкција на озрак и е идеална за влез на ниво на јуниор на возрас�

Оваа ракета на Вилсон Тур Слем 4.25 "ви дава моќ што треба да ја играте како про Тоа има подлога за намалува

Ова се одликува со технологија на нано титаниум која обезбедува додадена моќност и стабилност, и констр

Essence Racket е опремен со технологија на вулканска рамка за моќ и стабилност, заедно со влошки за стоп шок за

Оваа ракета има металикс конструкција на главата, еден од најлесните и најсилните материјали Големинат

Scroll