Новак
Единствени поволни цени мека кадифен перница со долги каросерии со патент розова 20 54

Единствени поволни цени мека кадифен перница со долги каросерии со патент розова 20 54

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 159.84

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перници му помага на вашата лумбална перница. Оваа украсна перница за каросерија има долга, тесна конструкција која нуди удобна поддршка за читање, гледање телевизија или фаќање на моќност. Без разлика дали го ставате на вашиот тросед за сесија за гледање на лошо гледање или во просторијата за гости за дополнителна цртичка на стил, оваа мека покривка за фрлање перници ќе додаде луксузен шарм и здружение што сигурно ќе ги сакате. Плус, затворањето на патентите помага да се обезбеди вклопување во прилог додека се осигурате дека капакот е лесно да се отстрани за удобно чистење. Машинско миење нежно во ладна вода или суво чисто. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени договори за крзно од крзно тело со перница со патент направен од 100% полиестер за микрофибер. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60". Различни дизајни на ткаенини од две страни. Долга коса бушаво крзно крзно на предната и мека кадифе на задниот дел. Отстранлив капак со затворање на патент. Вклучува капа на перница од 1 парчиња, вметнување на перници не е вклучено. Земја на потекло : Увезен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изработено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уника�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон..

Четканите перници за тело се изработени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, украсена со рабови на

Три весели за црвените, белите и сините ритами во главните starsвезди и ленти ватенка срам...

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека

Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба...

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милис

Светло сива микрофибер перница сет, хипоалергичен, сет на крал од 2 Уживајте во голи дома премија ултра м

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен Затворање на пликови.Нашите капаци за памучни перници се диз

Свилата е протеинско влакно, содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело Спиењето на свиле�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Scroll