Новак
CRA-Z-ART CRA-Z-SAND SWEET TERATES, повеќебојни сет на песок, уникатен детски векови и нагоре

CRA-Z-ART CRA-Z-SAND SWEET TERATES, повеќебојни сет на песок, уникатен детски векови и нагоре

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Барате совршена активност во затворен или отворен простор за деца на возраст од 6 и повеќе години? Го најдовте со CRA-Z-Sand од CRA-Z-ART! Овој забавен повеќебоен сладок третман со песок е супер релаксирачки и задоволувачки за игра. Вашето дете ќе ужива во стискање, обликување, исекување, обликување, градење, копање и крцкање на КРА-З-Санд. Опциите се бесконечни, CRA-Z-Sand има неверојатна текстура за тоа што ви овозможува да го почувствувате потегот на песокот и да видите како расте! Калапи со песок за да создадат бесконечни сцени за игра и да играат обрасци. Друга одлична карактеристика на CRA-Z-Sand е лесно и чистење без хаос. CRA-Z-Sand само се држи до себе, што го прави чистењето брзо и лесно за секого. CRA-Z-Sand повторно се користи што го прави одлично за складирање. CRA-Z-Sand е безбеден и нетоксичен и е одличен за унисекс деца на возраст од 6 и повеќе години. CRA-Z-Sand, неверојатно е! CRA-Z-ART CRA-Z-SAND SWEET TERATES, Multicolor Sond Set со 10 парчиња, унисекс дете на возраст од 6 и повеќе години. Користете CRA-Z-Sand за да направите креации со песок. Можете да го обликувате, обликувајте го, и исечете го за супер забава без хаос. Сензорната играчка CRA-Z-Fun од CRA-Z-ART, CRA-Z-Sand останува заедно кога е обликувана и обликувана, обезбедувајќи часови и часови на креативна шема на игра. Со CRA-Z-Sand можете да гледате како се движи песокот, па дури и расте. Супер е задоволително да се игра со и бидејќи се држи до себе, расчистувањето е брзо и лесно. CRA-Z-Sand е безбеден и нетоксичен и одличен унисекс дете на возраст од 6 и повеќе години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Барате одлична играчка што поттикнува игра на отворено за вашето дете? Зошто да не им набавите сет за иг�

Погледнете таму! Тие три убави корпи за плажа штотуку излегоа од тој мал ранец и сега се исполнети со сов

Сет за играчки со двојни песочни тркала со корпа, лопати, гребло, едриличар и 3 калапи Овој сет на двојни �

Вашите мали сигурно ќе го ископаат овој сет на диносаурус песок Совршено за песочник во задниот двор ил�

Барате совршена активност во затворен или отворен простор за деца на возраст од 4 и повеќе години? Го нај

Scroll