Новак
Оригиналниот петел на петелот на Јакима Мамка Ворден, риболов, блескав пламен и смоки, мл., GFL-Tux

Оригиналниот петел на петелот на Јакима Мамка Ворден, риболов, блескав пламен и смоки, мл., GFL-Tux

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.84

Оригиналниот риболов на риболов на риболов на петелката на Yakima Bait Worden, сјај пламен и tux, 1/24 мл., 204 GFL-Tux Yakima Bait Worden Оригиналниот петел опашка за риболов, сјај пламен и пукс, 1/24 мл., 204 Gfl-Tux.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнирано од Pro Anglers, Finesse Spinnerbait на War's Eagle Spinnerbait, привлекуваат спорт кој е помал профил што работи одли�

Се користи за да се фати скоро за секоја Gamefish, пулсирачката опашка од опашката на петелот и привлечното �

Оригиналниот спин на Johонсон Буба е револуционерна иновација Едноставен и лесен за употреба за секое ни

Од 1950 тите, оваа оригинална опашка од петел е и сè уште е една од најпродуктивните вртења наоколу...

Јакима мамка СпинНГло 1 1 / 4 "Риг риболов мамка, двојно неволја UV розова, големина 1, 102 dtupmp Јакима мамка Спи

Mepps Aglia Long е длабок вртеж за врба лист Нејзиното сечило "го прегратка " телото за време на преземањето, доз

Доверба од риболовци насекаде, промо Spinner Bait е добра опција да се задржи во скоро секоја кутија за справи

Мајките за вртење / вртежите / вртежите; H&H врба лист, 3 / 8 мл, бело : лесен за фрлање и враќање...

Оригиналниот спин на Johонсон Буба е револуционерна иновација Едноставен и лесен за употреба за секое ни

Scroll