Новак
Елен Стегс Слиплиоз Мажите каде и да е затворено на отворено S.U.P.R.O. Поклоп на чорап

Елен Стегс Слиплиоз Мажите каде и да е затворено на отворено S.U.P.R.O. Поклоп на чорап

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 343.84

Меко. Пријатна. Удобно. Одличен чевли за затворен простор за носење околу куќата или трчање. Вклучува патентирани елени на елени S.U.P.R.O. ® Технологија. Меките облоги ги прават овие да се чувствуваат одлично и со чорапи или со голи нозе. Доволно издржлив за да се носи надвор, доволно удобно за да се носи внатре. Перницата на потпетици се одликува со S.U.P.R.O. Технологија на чорап за апсорпција на шок што е за разлика од повеќето влечки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преиспитајте го начинот на кој се опуштате Одликувајќи се со DF Adation за да ги задржи нозете пријатни и сув

Чевлите за голф од рис, нудат разноврсност на и надвор од курсот Мека кожа горната, Ева стапало, постепен

Замислете дека можевте да се оддалечите од чиста релаксација Каде кул се среќава со удобност Ова возење

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Чекор во удобност со лизгачот Отис од Так и фон Поставата за крзно од крзно во овој лизгач во стилот на м�

Подгответе се и излезете во грото разноврсен и модерен багажник дизајниран да ве однесе на нови височи�

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

Мажот за дишење на модерната чипка на Beverly Hills Polo Club Dawson е удобен и модерен избор за секоја пригода Синтет

Стилот на Lace Up Maverick е мирен, кул и собрана за секоја надворешна авантура, но таа е пренасочена и се истакн

Chaps Casual Hybrid Shoe Ashh, нудејќи разноврсност и цел ден удобност Совршено за вашето секојдневно носење, во кое �

Покажете му на тато колку ги цените тие вулгарни шеги со овие екстракомфорни измами! Шармантните, везен�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Кањонот под влијание на планинар има средства на удобна патика, но изгледот на багажникот Можеби има ат�

M6 B нуди супериорен спој на удобност и вклопување, трансфер на електрична енергија, мала тежина и еласти�

Додадете малку дополнителен одмор за одмор за вас сезона на одмори со овој прекрасен пар влезови за ирв�

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Scroll