Новак
Abble Solar LED осветлен чадор на пазарот со осветлен двор 9 '

Abble Solar LED осветлен чадор на пазарот со осветлен двор 9 '

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Едноставно навалете го овој чадор користејќи ја функцијата на навалување до совршен агол. Овој чадор има тркалезна соларна панел на врвот, што ги овластува светлата по чадорите ребра за 8 до 12 часа без потреба од електрична енергија. Полскиот чадор се вклопува во повеќето чадори, како и повеќето сетови за јадење и бистро кои се дизајнирани да сместуваат чадори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој чадор од 9 тина патио е тука за да помогне Направено од полиестер за откуп на вода од 180g и поддржано �

Должен ветер за ветер : Креативниот дизајн на двојниот ветер за ветер овозможува слободен проток на воз�

Големина : 9 'Дија., 8 Алуминиумски ребра, 38мм алуминиумски пол, боја : Бургундија, тен, Таупе Податоци : Све�

Доживејте го најдоброто во засенчување на отворено и внатрешен двор со овој чадор предводена од 9 нозе...

Карактеристики ☂ Водоотпорен, УВ пол висина : 97,8 "(ч); дијаметар на пол : 1,5" (л); Crank : 5 "(l); тежина : 14,6 bs; матер

Големина : 9 'диа; 1,5 "(38мм) челичен пол Златен кафе во прав од челик во прав; 180 G / m2 Покрие за чадор на полие�

Совршена сенка на отворено за дворот на вашата внатрешен двор LED светлата соларна моќност обезбедуваат

Структура : Алум Постојано столб 38 / 381.0мм, 8 челични ребра 1218мм, чудак за отворање, продолжување на вртење

(Сончевата капа мора да биде вклучена и наполнета на целосна сончева светлина) .Папајџ димензии : 71,7x5 Изв

Направете ја вашата палуба или внатрешен двор удобно повлекување со додавање на иновации за трговска м�

Pole Material : Aluminumобложена во прав LED осветлениот чадор е лесен за употреба, системот за чудак го олеснува по�

Scroll