Новак
Стерлинг сребрен родиум чаден кварц прстен QR2905sq

Стерлинг сребрен родиум чаден кварц прстен QR2905sq

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Material : Primary - Purity : 925 Stone Type_1 : Smoky Quartz Stone Type_2 : Smoky Quartz Stone Color_1 : Brown Stone Color_2 : Brown Stone Quantity_1 : 1 Stone Quantity_2 : 2 Plating : Rhodium Stone Weight_1 : 0.80 ct Stone Weight_2 : 0.150 ct Material : Primary : Sterling Silver Stone Shape_1 : Oval Stone Shape_2 : Oval Stone Size_1 : 7,00 x 5,00 mmstone size_2 : 4,00 x 3,00 mmstone Третман_1 : Третман на греењестоун_2 : Греење на ширина на ставка : 2 mmproduct Тип : Jewelry Jewelry Тип : РИНГЕРИЈАМАТЕРИЈА : Основно - Боја : Порака од типот : Gemstonestone Cut_1 : Facectedstone Cut_2 : Factectedplating Color : Silver Tanson Creation Methation_1 Метод на создавање_2 : природен UPC 883957609997 Стерлинг сребро, полиран, родиум-позлатен, цврст, скапоцен камен, три камени прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Елегантен стајлинг на Оксфорднаправен со човечка кожа и користејќи дизајн на италијански бод, нашиот м�

Со експертиза на реномираниот канадски производител на виски Дру Мејвил, богатата и ретката резерва е е

Направени од лесна конструкција на ЕВА, сандалите на Озарк патека се направени да траат Со ленти од пети

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана Трајни тегли цврсто безбедно за да носат

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Ford F250 Super Duty 2018 : Дизајнирано прилагод�

Супер херој наспроти супернегативните авантури Добијте возбудлив пресврт со овој Imagine Xt DC Super Friends The Joker

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство...

Избрани, разнобојни, лесни за убов во живо со сукулентни растенија Уникатни бои, форми, текстури подготв

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Проценето време за склопување : 60 минути Карактеристики : Единствено обезбедување на квалитет : Изработ�

Градина сијаличка со сијалица со виолетова рефлексија на лалињата се увезуваат директно од нашите фарм

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Колачињата, путер од кикирики 16 мл (1 lb) 453 g Семејство и пријатели ќе се согласат со Метс Колачињата се нај

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Одличен пар класици, овие фармерки за тексас од чудо од Wonder Nation брзо ќе станат пар во неговата гардероба!

Ажурирање на сончевиот ден! Опуштениот резервоар за замав од „Wonder Nation“ додава отпуштена вибрација на н

14К жолти златни обетки со ромби со мониста на пост жени Исклучителните дизајни направени за да се танта

Резултат класична маица од атлетски дела и завршете ја облеката за атлетизност на денот Овој основен вр

Сребрени фармерки копродукции Суки Средни издигни слаби фармерки Суки е наше најпродавано кривото пог

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавател н

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Artwall "Тропска риба " Галерија обвиткано со плови платно од Дерек МекКреа е рачно изработен со нашиот потп

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надво

Оригиналната дики изолирана јакна со качулка е совршено парче за кога вашиот работен ден бара многу...

Оваа прекрасна патека до уметноста Океан III платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастил�

Боја на дијаманти : GH Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll