Новак
Натаниел Дом модерна фарма куќа за вртење на шалтер за висина, тапациран перничен седиште и потпирач за нозе, кафеава

Натаниел Дом модерна фарма куќа за вртење на шалтер за висина, тапациран перничен седиште и потпирач за нозе,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3184.00

Оваа впечатлива столче од шалтер-висина служи чувство на рафинирање без целата формалност. Само што е потребно за украсување во паб -области, појадок ќошиња и кујна. Завршувањето на потписот на рамката со ефект на четкање со жица и кафеави поттикнувања создаваат лесен, опуштен сензибилитет. Елементот на спин од 360 степени ја задржува флексибилноста на барстолот, додека тапациран седење со кожени кожа вклучува удобност и лесно расчистување. . Спецификација : . Боја : Браун. Големина на производот : 18,5 "l x 19.25 " W x 37 "H. Вклучувајќи : . Вознемирени детали : Theицата исцрпена завршница во комбинација со задебелени, блокирани нозе, создава прекрасно рустикален дизајн кој совршено се поставува во која било бистро или пространа трпезарија . Индустриски стил : Вознемирената завршница и железниот потпис на подножјето му дава на оваа табела индустриска радост-без губење на губење на губење Квалитет во процесот . Мулти-седечки простор : Мерки за табела со висина на табелата 53 "W x 27" D x 36 "H. Дрвена бар-табела е идеална за мали станбени простори или агол бистро ако се спарите со барстоли . Потребно е склопување : Вклучени се лесни за следење, алатки и хардвер. Било какви прашања за склопување добредојде да ни испратите е -пошта или да ни јавете се.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секој сет вклучува : 1 клуч, 1 персонализирана видео порака од Santa Box Size : 6 "W x 1.1 " D x 6 "H на возраст 3+ Дополнит�

5 парчиња заштита од алуминиумска плоча со висок квалитет 2 големи силни прегради за патент со 1 џеб за вн

Дали барате висококвалитетна рамна картичка за печатење, копирање, инсерти за покани и многу повеќе? Ов�

Целите на муниција на серијалот „Дурасат предизвик“ се дизајнирани да ги тестираат најнапредните стр�

Рогани Нан, традиционален Рачно испрекинато за мекината Без холестерол Без транс маснотии 100% вегетариј

Симпатични животни од џунгла го обвиткуваат ова пријатно ќебе и обратно на мека, розова шерпа Екстрамек

Truetimber Megamuff изолиран Handwarmer Мека постава за руно и тешка изолација, ги затвора зглобовите од двете страни

Пиво, Златен Але од Мејн За Мејн, со убов Благодарност до нашите пријатели на земјоделец...

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : BE8 Z15 A449 AA, FO1184107 Replaces OE Number : BE8 Z15 A449 AAReplaces Partslink Number : FO1184107 Warranty : 1

CTR Контрола на раката за контрола на раката CTR Контрола на раката се произведува со употреба на само со н�

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувс�

Луксузно, меко и пријатно предиво, Bernat® Blackete ™ е предиво во стилот на Ченил, што е совршено за проекти за

Сет на сини месечини од 2 клипови за виси од дрво со печатени чувства на "Благодарни " и "Благодарен " за wall

Вклучените плоштади за бакар додаваат модерно чувство на оваа прекрасна и функционална Terrazzo Trivet Тркале

Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат...

Подиоците за подигање не мора да бидат здодевни Фондацијата на оваа колекција започнува со премија, изд

Влезете во празничен дух со овој класичен изглед на празник за време на празник, предводена декорација �

Pawls уво чистач nuestro limpiador de oídos para perros una base suave de aloe y extracto de manzanilla que atraviesa la cera resistente y los residuos mientras seca y desodoriza e

Scroll