Новак
Нобл куќа Маурери Фау Вуд фиока Широк гардероба, орев и мат црна боја

Нобл куќа Маурери Фау Вуд фиока Широк гардероба, орев и мат црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Стилот на трендови е тука за да го смените начинот на кој ја чувате облеката. Нашиот зачудувачки широк фустан лесно носи шик модерна индустриска атмосфера во која било спална соба со едноставен, но рафиниран дизајн, вклучувајќи рамни нозе за фиба и богата завршница во форма на дрво. Направено и за естетски стил и за удобна функција, овој извонреден додаток го носи вашиот дом изобилен простор за складирање со своите четири удобни фиоки. Отстранувањето на нередот сега е без напор со нашата импресивна облека, оставајќи ви многу време да направите поважни работи. Нобл куќа марари faux дрво 4 фиоки широки фустани, орев и мат црна : вклучува : една (1) фустан. Материјал : табла за честички. Материјал на задниот панел : Произведено дрво. Материјал на дното на фиоката : Произведено дрво. Материјал за нозе : железо. Заврши : орев. Завршување на нозете : Мат црно. Потребно е собрание. Димензии : 18,20 инчи длабоко x 31,20 инчи широк x 39,00 инчи високи. Димензии на фиоки : 12,99 инчи длабоки x 28,03 инчи широк x 4,92 инчи високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа облека за ткаенини е совршен за кое било место каде што сакате да го контролирате нередот, како што

Овој стилски модерни галерии со 5фигура на средниот век од средниот век од 5век е совршен начин за засилу

Завршете ја вашата соба со мебел за мебел за мебел за мебел за мебел и сет на огледало Комбинациите како

Се одликува со 5 канти за виткање ткаенини, што обезбедува многу простор за складирање за вас Направено �

Чист и секојдневен, предните високи градите со осум фиоки додаваат амбиент и организација на која било �

Дали вашиот дом нема стил на стил и складирање? Нашата зачудувачка двојна фустан лесно носи шик модерна

Scroll