Новак
Персауд сака

Персауд сака

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Совршено парче за да ги одрази вашите регални вкусови, овој класичен lovesубовник го прицврстува вашиот ансамбл за седење во безвременски привлечност. Изработен од дрво, овој дизајн дизајн удира ажурирана, чиста силуета со тесни квадратни раце и стапала на дрво. Смачкана кадифена тапацир ја носи гламурозната страна на овој тросед, додека исклучителните детали, вклучително и пена со висока густина, пополнете со пролетна поддршка, перничиња за цевки, совпаѓање на перници за засилување и потпирач за грб на копчето го воздигнува дизајнот. Што е вклучено? Фрлајте перница (и) Карактеристики на грбот и меките перничиња обезбедуваат изобилство на удобност Елегантна тафтирана тросед е фокусна точка во секоја просторија направена и затегната со цврсти дрвени нозе детали за тапацир Материјал : Кадифена нега на производи : Избришете го чистата со дизајн на сува крпа : Стандарден склопување : Стандарден склопување Задолжително : Да, Персауд сака.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вратете ја суштината на островот со Loveубовното седиште на Кабана Банана III од домашни стилови Ова еколо�

Инспирација за Честерфилд : Дизајниран со традиционалниот стил на Честерфилд во умот, ова благородно де

Колекцијата на софата и lovesубовта на Мелоу, Jулс, се одликува со модерен дизајн без вооружен дизајн во пр�

Искористете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите овој lovesубов во к�

DHP Bryanna Loveseat 2 Seater Sofa е совршено парче модерен мебел за да и дадете на вашата дневна соба освежувачка надг�

DEN 7984.00

Традиционални удобности, модерен стил Mc Kenna Loveseat има сè што ви треба за оптимална удобност : висок потпир

Scroll