Новак
GreatBigCanvas Black Lives Matter 2 Од Маркус Премиер Црно светло сива боја 18 in. W 24 внатре.

GreatBigCanvas Black Lives Matter 2 Од Маркус Премиер Црно светло сива боја 18 in. W 24 внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Одличното големо платно ви носи "Црните животи Материјал 2 " од Маркус Премиер. Ова привлечно 18 "x 24 " внатре во музеј-квалитет завиткано платно го комплиментира вашиот дом или канцеларија што ги прикажува : етнички. Ова првенствено црно и светло сиво парче уметничко дело може да додаде малку повеќе во вашата веќе убава просторија. Секое парче има длабочина од 1,25 и подготвено да се обеси со претходно инсталиран висички хардвер и тврд запечатен грб (без прашина или главни делови). Тој е дизајниран да виси тешко и е супер лесен за прикажување. Архивски мастила отпорни на избледени, отпорни на УВ, печатени на хартија од уметник. Изградена цврста и подготвена да се дружи со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатен грб (без прашина или главни делови). Направени по нарачка и собрани со рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Одличното големо платно ви носи "Falala VI " од Гиа Греам Овој музејски квалитет на платно од 16 "x 16 " го компли�

Големото големо платно ви носи "Falala III " од Гиа Греам Овој привлечен 16 "x 20 " внатре во музејквалитет завитк

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Scroll