Новак
Копчето за мажи затвори шик јака од долги ракави, случајна кошула црна

Копчето за мажи затвори шик јака од долги ракави, случајна кошула црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 463.84

Копчето за мажи затворено со шик јака од јака од шик, црна кошула : Опис : Кошулата е исечена за тенок вклоп и дизајнирана да даде секојдневен изглед. Одликувајќи се со долг ракав и јака од точка, оваа обична кошула е лесна за слој. Дизајнирано со прицврстување на копчињата низ предниот дел може лесно да се носи за ден. Стил ваш со фармерки и патики. Точка јака, детали за карирани, обични кошули за господа. Зацврстување на копчињата пред, тенок вклопување. Машинско миење ладно. Табелата со големина покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Табела со големина (во инчи) Меѓународна големина - Големина на САД градите ширина на рамото S 34 - 34 - 16 1/2 s 36 - 36 - 17 м - - 38 - 38 - 17 1/ 2 М 40 - 40- 18 L 42- 42 - 18 1/2 l - - 44 - 44 - 19.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Материјал : 55% полиестер / 32% рајон / 13% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Совршен почеток на вашата сесија за лов Сетот за дневни и панталони на стартерот е направен во супермек�

Повлечете го плетениот длабок V врат летен фустан со разни бои што е одлично да се носи на плажа, забава з

Оваа перформанси Camo Como Compression Top од Athlux е совршено слојно парче за работа или само да се обидете да остане

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Одлична класична плетена кошула со детали за шутли е нашата кошула со цврста лента во Патриша...

Шх! Зачудувајте се во овие пријатели со долг ракав, спијте врвот за полноќните маратони на омилениот сит

Материјал : 80% полиестер / 20% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Модел

Оваа сезона на „Hacci Top Brushed Hacci Top“ е совршен додаток на гардеробата на вашите девојки оваа сезона! Овој с�

Материјал : 95%полиестер / 5%спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Вашата мала хипи пиле може да го изрази својот слободен дух стил со оваа чипка кимоно за девојчиња...

Совршен почеток на вашата сесија за лов Сетот за дневни и панталони на стартерот е направен во супермек�

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Овој женски кардиган со качулка е совршен за оние кул пролетни и есенски денови кога кратки ракави не е �

Оваа сезона на „Hacci Top Brushed Hacci Top“ е совршен додаток на гардеробата на вашите девојки оваа сезона! Овој с�

Овој врвен екипаж на екипажот со долги ракави со климара, нуди удобност и стил Врвните се карактеризира�

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Одлична класична плетена кошула со детали за шутли е нашата кошула со цврста лента во Патриша Лесната г�

Scroll