Новак
Берта 1875W Професионална фен за коса со негативни јони, далеку инфрацрвена топлина, професионални додатоци, отстранлив филтер, приклучок за безбедност на ALCI и висеч?

Берта 1875W Професионална фен за коса со негативни јони, далеку инфрацрвена топлина, професионални додатоци,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

ALCI реагира многу побрзо на грешка отколку типичен прекинувач. Превенцијата на косата да не оди во обезбедување на овој фен за коса да работи непречено и правилно. Безбедносниот приклучок ALCI е од суштинско значење за сите уреди за електрична енергија што се користат во тоалетот заради тоа што е близу до изворите на вода. 【Низок шум】 Фен за коса Берта е одличен фен што не произведува многу бучава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ALCI реагира многу побрзо на дефект отколку типичен прекинувач на колото Косата се загрева рамномерно, д�

Турмалинската керамичка технологија обезбедува искуство со стил на стилизирање Ulit Mate за свилен, сјајна

Негативната јонска светлина на фен за коса генерира 200 милиони негативни јони со висока стапка на прото�

Овозможува силен проток на воздух што ќе ја исуши косата 2x побрзо додека ја одржувате косата мазна и сви

Conair Pro Style Black Hard Hat 1875 W Фен за коса обезбедува стил на квалитет на салон со прифатлива цена Одликувајќи се

Краток опис не е достапен фен, VS513 (VI) 1600 вати 2 брзини / 2 брзини Лесен компактна големинасовршена за патув

Добијте измазнета, поздрава коса Кажете се збогум за да ја загреете оштетувањето и да се поздравите на з

Патувајте светло со фен за коса со целосна моќ Двојниот керамички фен Conair® има мотор од 1875 вати дизајнир

Овој ситнат овој фен за коса обезбедува 2 поставки за брзина / топлина и опција за ладна снимка за подобр�

Напреден дизајн : Во која има керамичка технологија со нежна инфрацрвена топлина за брзо сушење и помал�

Мини патувања 1000 вати фен за максимална моќност за сушење во движење Јонско климатизација : Негативните

Scroll