Новак
Слатка домашна серија за кревети за постелнина - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов, близнак XL

Слатка домашна серија за кревети за постелнина - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Сосема нови и фабрички запечатени. RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 10 "длабоки.Овие високо квалитетни и издржливи листови за постелнини со микрофибер нудат неколку предности во однос на традиционалните материјали за постелнина. Големини Близнак : Рамен лист : 66" "x 94", вграден лист : 39 "" x 75 " ", Перница : 20" "X 30" "Twin XL : Flate Leats : 102" "x 66" ", поставен лист : 39" "x 80" ", перница : 20" "x 30" "Full : Flate Leats : 81 "" x 96 "", опремен лист : 54 "" x 75 ", случај на перница : 20" "x 30" "RV кратка кралица : рамен лист : 90" "x 99" ", вграден лист : 60" "" x 75 "", перница : 20 "" x 30 "" кралица : рамен лист : 92 "" x 102 "", поставен лист : 60 "" x 80 "", перница : 20 "" x 30 "" крал : рамен Лист : 102 "" x 105 "", вграден лист : 78 "" x 80 "", перница : 20 "" x 40 "" Сплит крал : рамен лист : 108 "" x 102 "", вграден лист : 80 "" " x 39 "", перница : 20 "" x 40 "" Cal King : Fless Lest : 108 "" x 102 "", поставен лист : 72 "" x 84 ", перница : 20" "x 40" ". врвна продажба дополнителен мек и дише 4-парчен сет на листови. Нивната мекост, издржливост, дишење и својства за влага за влага ги прават одличен избор за оние што бараат удобна и опција за постелнина со ниско одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Се вклопува душеци до 15 ”длабоки .Сет на листови со микрофибер, отпорен на брчки, длабок џеб, комплетен л

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, к

Лесна грижа : Машинско миење ладно, суво суво, отпорно отпорно, не е потребно, без пеглање; Не бели или кор

Детали во собата вклучува еден вграден лист; Еден рамен лим и перница (с Достапно во разноврсно непце со

Класична шема на гингам е лесна координат на најразлични спални соби Основната ткаенина е цврста бела 10

Карактеристики : Погоден за широк спектар на стилови како што се, модерни, крајбрежни, крајбрежни, фарми

Овој сет на египетски памучни листови од 1000 нишки е наша најдобра постелнина на располагање Нашите чарш

Слаткајте во удобност цела ноќ помеѓу чаршавите на сетот за памучни фланели на Еди Бауер Достапно во ни�

1 Вметнат лист : 39 "W x 75" L +16 " Сетот на големина на кралицата вклучува : Достапно во најразлични 16 убави бои

4 Сет на парче вклучува : 1 поставен лист, 1 рамен лист и 2 случаи со перници (1 перница за големини на близна

Длабокиот џеб вграден лим мерки и се вклопува во душеци длабоко 1416 инчи Нашите луксузни чаршафи се цврс�

На студена вечер, нема да мора да ползиш во ладен кревет кога ќе го изберете овој комплет за модални маич

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, сетот на броењето на броењето на широководот �

Вдишете нов живот во вашата спална соба со оној од еден вид дизајн на капакот на Кристи Дувет поставен о�

Комплетна / кралица : (1) рамен лист, (1) вграден лист и (2) стандардни перници за стандардна големина Кинг : (1

Целосно целосно Еластизиран вграден лист е дизајниран да го прегрне вашиот душек длабоко до 15 инчи...

Elegant Comfort ® Elegant Comfort® Dimensions со големина на кралицата рамен лист 102 "x 90", поставен лист 80 "x 60", 2 перници 20 "x 30"

Tumble Dry Thip Dimensions со големина на кралот рамен лист 102 "x 105", поставен лист 78 "x 80", 2 кралски перници 20 "x 40" одго�

Сетот Atelier Martex Sateen Sheet нуди луксузно драпи и мазен изглед и чувство на вашиот кревет Изработена со цврсто

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, сетот на броењето на броењето на широководот �

Основи на основите за микрофибер сетови и перници се навистина ориентирани кон вредностите Овие економ

Поставете сет на листови со 7 парчиња, микрофибер, 2 дополнителни перници, сплит Кинг, сет за колекции на �

Ние разбираме дека удобниот кревет е неверојатно суштински за мирен ноќен сон За постелнината на Нестл�

Лесна грижа, машина што се мие Мекиот допир е прва и најзабележителна карактеристика што обезбедува не�

Чувствувајќи се освежено наместо да се зафати, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се о

Не белиот Измијте со слични бои во ладна вода Сушењето на ролерот на тивок оган или суво на воздухот Пол�

Scroll