Новак
Прицврстување на мијалник со тоалетна ноќна светлина

Прицврстување на мијалник со тоалетна ноќна светлина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 11199.84

Единствената додаток на мијалник на пазарот со функција за брзо ослободување. Лесно отстранете го мијачот со притискање на копче и лизгајќи го од тоалетот. Функција за паметна ноќна светлина со двојни LED диоди и двојни сензори за звук и светлина направена во целост со употреба на овластени компоненти со употреба на цврсти месинг адаптери и плетенка од не'рѓосувачки челик, тоалетна ноќна светлина. Брзо ослободување. Низлива млазница. Ладна вода. Делови од месинг. Овластени делови. 1 година гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Освежете го плакарот и набавете си сандала за колекција на списанија лавини Оваа класична сандала со дв

Товарните џогери, некогаш дизајнирани за сабота леснотија, сега се гледаат насекаде од работа под Блејз

На вашата следна сесија на плажа или сесија покрај базенот им се потребни овие кул и обични шорцеви за п�

Вашето малечко ќе ги обожава симпатичните животински графики и слабо крзно блаженство кога ќе се лизне

Ventura M30 HCW е фантастична алатка за надополнување на вашиот велосипедизам! Одликувајќи се со безжичен пре�

Преносен генератор на комерцијално одделение DEK со тригодишна ограничена гаранција е препорачан генер�

Слаби панталони со памучни панталони, наредени со меко поларно руно Има предно влечење и еластично на п�

Вашиот нов, омилен градник Smart & Sexy Women Signature Lace Lace Lyled TShirt Bra е мазен, градник без шоу Меките чаши ве одржува

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс...

Главните висечки панели за медалјон е ажурирање на вашето живеење, соба, спална соба или трпезарија со о

TRW Suspentizer Stabilizer Bar Bar Bushing Kit изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Овој лист за маски за лице обложен со навлажнувачки крем што содржи керамид, за интензивно навлажнување

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Setsport Deluxe Aluminum Cook Set, 5парчиња Овој луксузен 5 парче полирано алуминиумски готвач поставен од Stansport ги има �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll