Новак
Спортски NCAA Oregon State Beavers Endzone Sett

Спортски NCAA Oregon State Beavers Endzone Sett

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 383.20

Официјално лиценцираните комплети на Oyo Endzone се совршен начин за прикажување на вашите омилени играчи на Ојо. Официјалното писмо со тимот се отпечати на endzones. Секој сет на теренот вклучува два мини -ликови на тимот на Ојо, еден минифигура на судијата Ојо, фудбал, шише со вода и 59 згради на Ојо, потребни за изградба на ендозон за вашиот тим. Со 84 парчиња во кутијата, ова е одличен подарок за секој обожавател. Комплетите на Oyo Endzone се компатибилни со другите значајни играчки за градежни блок, како што се LEGO, K'Nex, Mega Bloks и многу повеќе. Oyo Sports NCAA Oregon State Beavers Endzone Set : NCAA лиценциран. Сет на Oyo Sports Endzone. Технологија за брз клик. Целосно компатибилен со другите водечки брендови. Официјалното писмо со тимот се отпечати на endzones. Секој сет на теренот вклучува 2 минијатурни ликови на тимот на Ојо, 1 судии за судии од Ојо, фудбал, шише со вода и 59 згради на Ојо, потребни за изградба на ендозон за вашиот тим. Димензии на Oyo Sports Endzone : 5 "W x 10" L со цел на теренот 3,5 "H.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лиценцираните решенија за умирање се изработени од винил на отворено со трајно лепило Сликата е исечен�

Врзете го возењето со знамињата на нашите автомобили поставени на бел пластичен персонал со заграда за

Совршениот пресек 4 "x 4 " е задолжителен за прикажување на вашата случајна Залепете го вашиот тим гордост

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

Совршениот пресек 4 "x 4 " е задолжителен за прикажување на вашата случајна Залепете го вашиот тим гордост

Покажете му на вашиот тим гордост на возењето со акрилниот автомбл на Винкрафт, овој амблем може да се п�

Покажете му на вашиот тим гордост на возењето со акрилниот автомбл на Винкрафт, овој амблем може да се п�

Покажете ја својата случајна со ова двострано градинарско знаме! Се одликува со автентични тимски граф�

Покажете го вашиот тимски дух каде и да одите кога ќе го имате овој возбудлив Wincraft 5.5 ”X 7,75” Fan Pack MultiUse Fan D

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата...

Scroll