Новак
Ekena Millwork 4 W 12 H 16'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен пекан

Ekena Millwork 4 W 12 H 16'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен пекан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер...

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Достапно во повеќе ширини, длабочини и вис

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недост�

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Достапно во повеќе ширини, длабочини и вис

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Шупниот дизајн исто �

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни к

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни к

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Scroll