Новак
Тендер пресврти на Харт Оинкис завиткани со вистински третмани со кучиња од пилешки гради, лекување, суво, броење

Тендер пресврти на Харт Оинкис завиткани со вистински третмани со кучиња од пилешки гради, лекување, суво,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Тендерските пресврти на Харт Оинкис се многу сварливи и неодоливи третирања на кучиња направени со слоеви на природно добри, вистински состојки што можете да ги видите. Овој третман на кучиња не содржи говедско месо или сурово говедско месо, свинското јадро е природен извор на колаген, завиткано со вистински пилешки гради. Овие третмани со кучиња се пушат и печени во рерна за да се заклучи во тој вкусен вкус на кое вашето куче ќе полуди! Тендерските пресврти на Oinkies се сметаат за лесен џвакање. Содржи : 36 неодоливи третирања за џвакање на кучиња. Не содржи сурова диета и е многу сварлива. 100% вистинското пилешко е првата состојка . џваканата текстура е шепа за високи странични страни и помали кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll