Новак
Исечен худи на Кендал + Кајли Јуниорс со исечени ракави

Исечен худи на Кендал + Кајли Јуниорс со исечени ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 192.00

Спликан во боја на вратоврска и заврши со ладно, исечено полите, Кендал + Кајли, отсечената качулка оди дополнителна милја, бидејќи вашата активна облека е неопходна. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print, исечен полите; влечење на аспираторот. Кендал + Кајли исечена качулка со отсечени ракави за јуниори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зипфронткачулка не е тоа парче што ќе стане апсолутно суштинско значење Останувајќи кон теретана, руче�

Засилено со ладно печатење, оваа качулка од пуловер од време и TRU е совршен за обични денови во движење и

Ниту еден граница на корпорацијата Худи и џогерс сет прави да изгледа трендовски додека е удобен ох тол�

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Може ли класичната худи да се подобри? Да! Земете пријатно со времето и џемперот на Худи, изработен од су�

TT QTR ZIP SHERPA TIME and TRU Women'sенски Шерпа четвртина поштенски худи : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, пол�

Печатењето инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед без оваа Божиќна худи без границ

Мекото, спортско и вистинско богатство за вашата обична гардероба, без варсити на границите на границит

Влезете во празничен дух, облечени во еден од омилените грди џемпери на Дедо Мраз Секоја уникатна Божиќ�

Леснотија во шик удобноста на лежерот на џемпери на Вајлд Скај Станува збор за совршено самостојно, но и

Совршената худи е тука, и тоа е наши јуниори во боја на бои без граници Овој стил има аспиратор за влечењ�

Останете удобно во ова време и Tru Zip Hoodie Има опуштена силуета со паднати рамења за без напор и стилски изг

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Мекото, спортско и вистинско богатство за вашата обична гардероба, без варсити на границите на границит

Познатиот розов исечен качулка со затегната половината се модни средби удобност Спарете го ова со соод�

Пријатна удобност во тотално мека худи на Тера и Скај Опуштеното вклопување го прави ова неверојатно ле

Трендовски, ласкав и удобно . што не треба да се сака за без никакви граници на корсетполовината? Спарете

Оваа качулка од атлетски дела е лесен избор, без оглед на тоа што има вашиот ден во продавница...

Кога е време да станете удобни, стигнете до времето и џемпери на долгиот ракав на TRU Одликувајќи се со оп�

Пријатна сезона во текот на целата година Чувајте го вашиот изглед удобен, без да жртвувате сложеност в�

Оваа женска камо перформанси Pullover Fleece Hoodie прави паметен додаток на скоро секоја основна гардероба...

Scroll