Новак
Grandrest Deluxe Comfort 6 '' Душек за пена за гел за возрасни гел, целосна големина

Grandrest Deluxe Comfort 6 '' Душек за пена за гел за возрасни гел, целосна големина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Искусете го вистинскиот сон со душекот за пена од гел од 6-инчен гел. Изграден за возрасни кои бараат удобност и издржливост, овој душек го меша гелот за ладење со мемориска пена. Пристигнува во компактна кутија, правејќи поставување ветре. Само Unbox, оставете го да се прошири 72 часа и уживајте во мирни ноќи. Идеално за секојдневна употреба, нуди совршен баланс на поддршка и мекост. Удобност за возрасни : Дизајниран со целосна големина за совршено да ги смести возрасните, обезбедувајќи длабок и мирен сон . Регулирање на температурата : I-Gel слој ви овозможува да спиете ладно секоја вечер . Погодна испорака : Душекот се испорачува во еко-пријателска, компактна кутија . Брзо и едноставно поставување : Гледајте го проширете го и искористете ја својата форма по Unboxing . Оптимална удобност за 72 часа : Оставете ја пената целосно да се прошири за најдобра удобност . Цврста база со висока густина : Обезбедува стабилност и долготрајна употреба . Засилен проток на воздух : Дизајнот на згрчен слој ја максимизира циркулацијата на воздухот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

10годишна гаранција : поддржана од 10годишна гаранција против производителот и дефектите на изработката.

Конвенционалниот конвенционален слој на пена промовира проток на воздух и Поддршка, повлекување на топ

Beautyrest 14 "гел меморија пена душек душекот на убави сурфакциски гел меморија пена душек нуди засилена усо�

Beautyrest 14 "гел меморија пена душек душекот на убави сурфакциски гел меморија пена душек нуди засилена усо�

Луцид блаженство 10 ”гел меморија за пена душек, кадифен, калифорниски крал : меко чувство : дизајнирано �

Висока издржливост, соодветно ниво на враќање и ниво на удобност Queen : 80" L x 60 "W x 10" H Отворач на кутии 1x Нем

Ставете во која било просторија : Додадете во спална соба за деца, користете како душек RV или душек за кр�

Безбедно за целото семејство : Сертипур УС®Кертифицирана пена ги исполнува сите безбедносни стандарди

Scroll